Of jullie foto’s hadden van je kind met zijn hond of kat, vroegen we laatst op Facebook. Nou, we hebben het geweten: het ene na het andere leuke kiekje kwam voorbij. Hoog tijd voor een kleine compilatie.
Lees verder onder de advertentie
1.
Mariëtta: “Zoon Mees (nog net 3) knuffelt met Bregje, de labrador van opa en oma. Zelf hebben we ook een hond, poezen en konijnen maar dit is zo’n lieve foto, gemaakt door opa. Mees is gek op dieren ?.”
2.
Joyce: “Samen een nachtje slapen op de overloop!”
3.
Beeld: Marcella Wells
Marcella: “Mijn knuffeltjes aan het genieten van de lentezon.”
4.
Manon: “De 2 prinsesjes.”
5.
Marjolijn: “Dikke vrienden.”
6.
Mariëtte: “Beste vrienden vanaf dag één.”
Je huisdier goed verzekerd
Als je huisdieren hebt, dan kan het slim zijn een verzekering af te sluiten. OHRA heeft een speciale huisdierenverzekering voor katten en honden. Zo weet je zeker dat áls je dier iets overkomt, je niet voor onnodig hoge medische kosten komt te staan. En ga je op vakantie en neem je de hond of kat mee? Dan is er ook nog een aanvullende reisverzekering. Meer weten? Klik hier.
Sinds de verhuizing naar Spanje heeft de familie Jelies allesbehalve stilgezeten. Inmiddels wonen ze alweer bijna drie jaar in Pinoso, waar ze hun leven opnieuw hebben opgebouwd. Naast het genieten van het Spaanse leven zijn ze ook druk bezig met een nieuw project: een eigen winkel.
Het superpopulaire programma Een Huis Vol is terug met een emigratiespecial. Daarin zien we hoe de familie Jelies en de familie Kraan hun geluk zoeken in het buitenland. Janneke en Johan Jelies verhuizen daarbij met hun negen kinderen naar Spanje.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Sophie (42), samen met […]
Lange tijd bleef er onduidelijkheid over een incident waarover verschillende verhalen rondgingen. Nu vertelt Marieke Elsinga zelf wat er precies gebeurde tijdens het auto-ongeluk, waardoor ze tijdelijk niet op de radio te horen was.
Het Spaanse avontuur van de familie Jelies blijft nieuwe hoofdstukken opleveren. Terwijl het gezin druk bezig is met het leven onder de Spaanse zon, werden ze deze week zelfs twee keer verrast.
Soms zit achter een ogenschijnlijk vanzelfsprekend gezinsverhaal een traject waarbij veel meer komt kijken dan je van buiten ziet. André Hazes deelt in zijn podcast openhartig hoe de komst van zijn zoon Dré niet vanzelf ging, maar het resultaat was van een bewust medisch traject dat hij samen met Monique Westenberg doorliep.