Dit herken je zeker: elke ochtend is het weer rennen om je kinderen weer voor half negen in de klas te krijgen. En ja, dat mislukt best wel eens.
Lees verder onder de advertentie
Opstaan, brood smeren, douchen, kleren aan, ontbijten, tandenpoetsen, etc. En dat allemaal op een tijd dat het hele gezin eigenlijk liever nog in bed zou liggen. Het is elke dag weer een uitdaging om de kinderen op tijd op school te krijgen. Dus ja, je bent wel eens te laat.
Lees verder onder de advertentie
Deze moeder kwam ruim een kwartier te laat op school. Op de eerste schooldag van het jaar. En uitgerekend op een school die ouders schriftelijk verantwoording af laat leggen voor te laat komen.
Ze liet zich niet uit het veld slaan en schreef 'Slecht ouderschap' op als reden van de vertraging. Hoppa. Zo eerlijk, dat kan de school in zijn zak steken. De foto van haar excuus werd gepost op de sociaalnetwerksite Reddit en kreeg inmiddels nogal wat bijval van andere ouders. Ook zij gaven hun favoriete excuses, zoals: "We werden aangevallen door een monster" en "Er zat een Pokémon op weg naar school".
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Je kind komt naar je toe met een probleem: een lastige schoolopdracht, ruzie met een vriend(in) of gewoon een rotgevoel. Wat doe je dan? De meeste ouders schieten meteen in de helpstand: advies geven, oplossingen bedenken of proberen het probleem op te lossen.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Wanneer Sia (34) eindelijk besluit de kamer van haar zesjarige zoon eens grondig op te ruimen, stuit ze onder het bed op een mysterieuze doos. Wat ze daarin aantreft, had ze nooit verwacht.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (8), Vieve (7) en Lilou (4). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.