Laura ging met man en zoon op vakantie naar Kroatië. Anderhalf uur vliegen en ze waren in een andere wereld.
Lees verder onder de advertentie
Slapen
In een gespreid bedje Hotel Sol Sipar in Umag is spiksplinternieuw. Het hotel ligt aan zee en heeft onder andere een heerlijk zwembad, speeltuin, een fijn restaurant, een bar en een fijn grasveld om te zonnen. De hotelkamers zijn groot en de bedden heerlijk. Op het privéstrand kun je alles huren om te suppen, kanoën, te snorkelen en te waterfietsen. tui.nl/vakantie/kroatie/istrie/umag/sol-sipar
Lees verder onder de advertentie
Doen
Fietsen in het park Verken op de fiets het grote park van Lone Bay bij Rovinj. Overal kun je wel iets drinken en er zijn genoeg mooie stranden voor een relaxte dag aan zee.
Zwemmen bij de watervallen In het Krka National Park kun je fijn wandelen en zwemmen bij de watervallen.
Kijk je ogen uit in de grotten Het is een flinke afdaling (en op de terugweg dus een klim), maar de Baredine grot is indrukwekkend. Rondleidingen duren ongeveer een uur en kinderen worden er op een leuke manier bij betrokken. baredine.com
Slenter door Porec Het centrum van dit Romeinse kustplaatsje is één groot openluchtmuseum. Echt doen: de toren van de basiliek beklimmen.
Visjes aan het water Restaurant La Capannina ligt op een landtong met uitzicht over de zee. Je eet hier zalige visjes en mediterrane gerechten. Echt zo’n plek waar je de hele dag wilt blijven. Komt goed uit, want je kunt er lunchen en dineren. lacapannina.hr
Truffels in een familierestaurant Konoba Aba zit verscholen in de kleine straten van Porec. Het restaurant wordt gerund door een familie. Op de kaart staan Kroatische gerechten en ze serveren specialiteiten met truffel. Reserveer als het kan een tafel buiten, kun je lekker genieten van de zoele avond.
Het ouderschap zit vol mooie, maar ook angstige momenten. Voor moeder Ezra (41) leek het een doodgewone avond, totdat ze – nogal onverwachts – oog in oog stond met haar peuter.
Actrice Anouk Maas kruipt dit jaar in de huid van Maria Magdalena in The Passion 2026. Voor Maas voelt deze rol extra speciaal. Het komt in een periode waarin haar leven flink is veranderd.
Noëlle en haar vriend Ferri verwachten in september hun eerste baby. Dat klinkt in eerste instantie niet als wereldnieuws, alleen Noëlle is zelf niet zwanger, maar haar moeder Angela wel.
Toen Ariane beviel van haar eerste kind, dacht ze één ding zeker te weten: de kraamweek zou haar redding zijn. Lekker cocoonen met haar baby, de kraamzorg die de boel draaiende hield, thee bracht, de was deed, misschien zelfs een keer een boterham met hagelslag smeerde. Spoiler: het liep iets anders.