Knusse filmuitjes. Als het buiten koud is, trekken we de schermtijd naar een nieuw level. Kidsproof.nl – dé inspiratiewebsite op het gebied van activiteiten met kinderen – zocht de leukste winteruitjes bij elkaar.
Lees verder onder de advertentie
Tip: door de coronamaatregelen is het mogelijk nodig om van tevoren online een ticket te bestellen of te reserveren.
Check voor vertrek altijd de website voor de laatste ontwikkelingen.
Popcorn service
Bij Cinemajestic in Zutphen komen ze de snacks tot aan je stoel brengen. Als dat niet luxe is! En de film? Die wordt in deze bioscoop vertoond met de nieuwste snufjes. Zoals 360 graden beeld en geluid. Nu nog een kinderfilm kiezen.
Alsof je er zelf bij bent. Het filmtheater van Luchtvaartmuseum Aviodrome is namelijk in 4D. Je beleeft de film met je ogen en oren, maar ook je neus doet mee. En voel je die regendruppeltjes? In de film Skymania nemen Thomas en Elsa je mee in een historisch vliegtuig. De film duurt een half uurtje en is één van de tofste attracties in het museum.
In de gloednieuwe Mall of the Netherlands heeft Kinepolis een ultramoderne bioscoop geopend. Met speciale technieken zien de films er nóg scherper en mooier uit dan je gewend bent. Uiteraard spelen alle nieuwe kinderfilms hier. En voor kinderen zijn er regelmatig events zoals de kleuterbios. Tip: Kinepolis zit door het hele land. Onder andere in Utrecht, Haarlem en Den Bosch.
Astronaut of niet. Vlak over de grens, in het Belgische Genk, kan iedereen naar het heelal. In de 360° shows van Kattevennen Cosmodrome maak je een tocht langs verre planeten en sterren. Er zijn shows voor verschillende leeftijden. Weer terug op aarde? Ook de outdoor activiteiten zijn hier te gek.
Bij THIS IS HOLLAND in Amsterdam zweef je virtueel over Nederland. Door de wolken zie je bekende plekken zoals de Waddenzee, de Veluwe en de Amsterdamse grachtengordel. Allemaal in 5D. Hierdoor lijkt het soms net alsof je écht vliegt. Heel indrukwekkend! Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en groter dan 1 meter.
In een oude koekjesfabriek in Den Bosch prijken nu de nieuwste kinderfilms op het grote doek. De Verkadefabriek heeft ook een gezellig restaurant met leuke extra’s. Een filmontbijt op zondagochtend bijvoorbeeld. Klinkt goed! En koekjes? Die snacken we lekker tijdens de film.
Speciaal voor de lezers van Kek Mama selecteerde Kidsproof.nl een heleboel winterse uitjes. Leuk! Kidsproof.nl is dé inspiratiesite voor gezinsuitjes en kinderactiviteiten in Nederland. De site is handig ingedeeld per regio, zo ontdek je makkelijk welke binnenspeeltuinen, skibanen en pannenkoekenrestaurants (en natuurlijk nog véél meer) er allemaal in de buurt zijn. Fijne winter.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.