Een weekendje weg in eigen land en overnachten op een plek waar je kind zich geen moment verveelt? Boek dan een kamer in één van deze kindvriendelijke hotels.
Lees verder onder de advertentie
Hotel Kruller – Otterlo
Ga je een weekend of midweek met het gezin naar de Veluwe, dan is Hotel Kruller een aanrader. Hier hebben ze ruime familiekamers met ligbad of dubbele regendouche en ’s avonds is er een speciaal kindermenu. Ook fijn: kinderen tot 4 jaar zijn gratis. In de buurt bezoek je het paddenstoelenbos, het Kröller Muller Museum en natuurlijk het prachtige natuurgebied.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Dorpsstraat 19, Otterlo
Kasteel Vaalsbroek – Limburg
Logeren in een echt kasteel? Dat laat je kind zich vast geen twee keer zeggen. Bij Kasteel Vaalsbroek heb je keuze uit kamers met een tussendeur en verschillende suites. Bij een overnachting met ontbijt betaal je voor kinderen t/m 11 jaar alleen voor het bijzetten van een eventueel extra (kind)bed. Handig: kom je met je baby, dan biedt het hotel een babyfoonservice.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Vaalsbroek 1, Vaals
Leuk voor de kids, in vol ornaat door het kasteel rennen:
Met een zwembad, sauna, whirlpool en play area hoef je je hier niet te vervelen. In dit kindvriendelijke hotel vind je ook een minigolfbaan en een indoor golfsimulator. Slapen doe je in de Club Family Room, met aparte slaapkamer voor de kinderen, of de Club XXL met apart toilet en kitchenette. Leuke steden als Eindhoven, Tilburg en Den Bosch vind je vlakbij.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Arkweg 3-17, Mierlo
Strandhotel Seeduyn – Vlieland
Ideaal voor gezinnen, want dit hotel (met familiesuite) ligt direct aan het strand. Te koud om buiten te zwemmen? Dan is er ook nog een binnenzwembad, speeltuin en een animatieteam. Jij kunt gebruik maken van de sauna en het Turks stoombad.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Badweg 3, Oost-Vlieland
Neem gelijk wat strandspeelgoed mee, kun jij lekker achterover zitten:
De Bonte Wever – Assen
Een subtropisch zwembad, indoor speeltuin, bowlingbaan, fietshuur en entertainment: of je nu een weekend of een week in De Bonte Wever verblijft, kinderen vermaken zich prima in dit kindvriendelijke hotel. Je kunt overnachten in een familiekamer en de prijs is altijd inclusief gebruik van het zwembad, fitness en de ijsbaan. Een arrangement boeken is ook mogelijk.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Stadsbroek 17, Assen
Drouwenerzand – Drouwen
Dit kindvriendelijke hotel ligt op steenworp afstand van attractiepark Drouwenerzand. Je vindt er een familiekamer met welkomstgeschenk en verrassing voor de kinderen, maar ook verschillende themakamers. Slaap bijvoorbeeld in een hunebed of wordt wakker tussen de bizons in de kamer Wild West. Bij binnenkomst vind je de gezelschapsruimte met flatscreen, wifi, zithoek en spelletjes. Ook staat er gratis en onbeperkt koffie, thee en siroop klaar.
Leiden wordt veel bezocht door gezinnen vanwege leuke (natuur)musea voor kinderen als Naturalis en Corpus. Als je er dan ook nog voor kiest om een nacht te blijven slapen, krijg je bij Holiday Inn toegang tot het overdekte zwembad, de sauna en vrolijke binnenspeeltuin én een verrassingsbox bij check-in. Een kidsproof hotel dus.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Haagse Schouwweg 10, Leiden
Hotel NH – Waalwijk
Ideaal: NH Waalwijk ligt op steenworp afstand van de Efteling. Geen zin in een pretpark? Steden als Den Bosch of Tilburg liggen ook in de buurt.
Lees verder onder de advertentie
Waar: Bevrijdingsweg 1, Sprang-Cappelle
Hotel De Zeeuwse Kust – Renesse
Dit hotel is op loopafstand van het strand en speciaal ingericht voor families en gezinnen. Je kunt met je hele gezin in één suite overnachten die ingericht is voor vier, vijf of zes personen. Heb je een grote familie? Geen probleem, de hotelkamers zijn te koppelen. Ook fijn: de babysuite voor twee personen heeft een aparte slaapkamer voor je baby met alle voorzieningen. Lees hier wat je trouwens allemaal kunt doen in Zeeland.
Waar: Helleweg 8, Noordwelle
Hotel ’t Speulderbos – Garderen
Het bos verkennen, spelen op de speelkamer, het zwembad in duiken: bij Hotel ’t Speulderbos is een verblijf voor de kleintjes één groot avontuur. Bij de receptie mogen ze zelf inchecken en ze kunnen een speurtocht volgen door het hotel, plus een heus hoteldiploma halen. Oh, en ook heel fijn: kinderen tot 11 jaar zijn gratis.
Zoek je een fijn gezinshotel voor een weekendje Maastricht, dan zit je helemaal goed bij Kaboom. Zij hebben maar liefst negen familiekamers en je hebt zelfs vier-persoons stapelbedden. Oh, en het hotel ligt op loopafstand van de binnenstad: beter kan niet.
Waar: Stationsplein 1, Maastricht
Preston Palace – Almelo
Een kermis, subtropisch zwem- en saunaparadijs, midgetgolf, bowlingbaan en bioscoop: bij hotel Preston Palace vind je het allemaal. Bovendien is er een animatieteam dat de allerkleinsten bezig houdt. Waar: Laan van Iserlohn 1, Almelo
Boshotel Vlodrop – Roermond
Dit hotel ligt in een prachtige omgeving: middenin Nationaal Park De Meinweg, vlak onder Roermond. Voor kinderen is er een groot klimtoestel, een Xbox, lachspiegels, bouwblokken, binnenspeeltuinen en oh ja, ook nog een speciaal kinderzwembad. Kortom, ze komen hier helemaal niets te kort.
Naomi (30) werkt in duurzaamheidscommunicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (bijna drie). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: […]
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Douchen op de camping met een peuter is bepaald geen wellnesservaring. Je sjouwt met slippers, washandjes, muntjes, shampoo die altijd óf op is óf in je tas lekt en niet te vergeten een kind dat alle kanten op gaat behalve de goede.
De hoogzwangere Anouk Maas (38) heeft zich op Instagram uitgesproken over een opvallende ervaring tijdens een concertbezoek. Ze was verbaasde zich over het gedrag van haar medebezoekers.
Tijdens een middagje voetbal in de Johan Cruijff ArenA laat Freek Rikkerink zien dat hij zijn toekomstige zoon nu al wil inwijden in zijn liefde voor de sport.