Even lekker ontspannen? Blok wat dagen in je agenda en regel een oppas voor een weekendje wellness. In een van deze heerlijke hotels, bijvoorbeeld. Waar je in drie keer rollen vanuit je bed al in de sauna zit.
Lees verder onder de advertentie
Thermen Bussloo – Voorst
Al vaker verkozen tot beste wellness van Nederland. Niet zo gek ook, want de keuze qua sauna’s is enorm, er is een Hammam, een zwembad en er zijn bubbelbaden. Ook voor een heerlijke beauty- of massagebehandeling kun je hier terecht. In de tuin is het met mooi weer goed toeven op de ligweide, aan het strand en in een ‘zentuin’.
Lees verder onder de advertentie
Thermae 2000 – Valkenburg
Eén van de weinige wellness centra in Nederland met water uit eigen bron. Lekker ontspannen kan in de twee grote zwembaden, de bubbelbaden en in het speciale saunagedeelte. Ook lekker: wandelen over het blotevoetenpad en massages. Eten kan trouwens in een van de drie eetgelegenheden.
Lees verder onder de advertentie
Hotel de Sterrenberg – Otterlo
In 2017 gerenoveerd, dus alles is gloedjenieuw. Je hebt er sauna’s, een Turks stoombad, tepidarium en twee zwembaden. Het restaurant heeft een ‘Bib Gourmand’ (een erkenning van Michelin) en dat proef je zeker.
Hier slaap je midden in de duinen aan de Zeeuwse kust. En dan mag je ook nog gebruik maken van de sauna, bio-sauna, het stoom- en zwembad – wat wil je nog meer.
Sanadome – Nijmegen
Sanadome beschikt net als Thermae 2000 over een eigen bron met heilzaam water. Aanraders? Het zoutwaterbad, de kruiden whirlpools en de stoomkamer. Én de cocktails aan de bar.
Parkhotel de Wiemsel – Ootmarsum
Dit hotel ligt in een prachtig groene omgeving midden in het hart van Twente. Het hotel heeft een buitenzwembad, een binnenzwembad en een spa met Finse sauna en Turks stoombad. Een massage of schoonheidsbehandeling is bij te boeken.
Lees verder onder de advertentie
Fort Resort Beemster – Zuidoostbeemster
Niet alleen de buitenkant van dit hotel is spectaculair, ook binnen is het er luxer dan luxe. Sla vooral de panorama sauna niet over, want vanuit daar heb je prachtig uitzicht over het Noord-Hollandse Beemsterpolder landschap. ’s Avonds ontspan je bij het haardvuur in de kelosauna, in het kruidenbad of één van de andere vier baden.
Naomi (30) werkt in duurzaamheidscommunicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (bijna drie). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: […]
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Douchen op de camping met een peuter is bepaald geen wellnesservaring. Je sjouwt met slippers, washandjes, muntjes, shampoo die altijd óf op is óf in je tas lekt en niet te vergeten een kind dat alle kanten op gaat behalve de goede.
De hoogzwangere Anouk Maas (38) heeft zich op Instagram uitgesproken over een opvallende ervaring tijdens een concertbezoek. Ze was verbaasde zich over het gedrag van haar medebezoekers.
Tijdens een middagje voetbal in de Johan Cruijff ArenA laat Freek Rikkerink zien dat hij zijn toekomstige zoon nu al wil inwijden in zijn liefde voor de sport.