Presentatrice Nicolette Kluijver is moeder van Isabella en de tweeling Ana Sofia en Jesse.
Lees verder onder de advertentie
Ik heb drie Olympisch kampioenen in huis. De mooiste medailles pakken ze door mij totaal in te pakken – en dat terwijl ik me niet wil laten kennen. Maar opvoeden is topsport. Als ik boos op ze ben omdat ze echt heel stout zijn geweest, begint de sprint naar mijn hart. Ze vinden altijd weer een weg om mij weer te laten lachen om de situatie.
Lees verder onder de advertentie
Stare down
Zo was Isabella ooit zo boos op mij bij het koekjesschap in de supermarkt, dat we in een ware stare down belandden. Ik probeerde haar ervan te overtuigen dat koekjes niet goed zijn voor je tanden. Zij probeerde mij ervan te overtuigen dat ze de vloer zou aandweilen met haar kleding als ik niet zou luisteren. En zo begon de stare down waar Rico Verhoeven en Badr Hari door geïntimideerd zouden zijn geweest.
Lees verder onder de advertentie
Terwijl ze me aankeek, pakte ze een pak met koekjes, opende in één vloeiende beweging het pak en vroeg: “Wil je er ook eentje?” Ik wist dat ik op dat moment eigenlijk streng moest zijn, maar ik moest lachen om haar standvastigheid. Tien punten voor droogheid en doorzettingsvermogen van mijn Isabella.
En dan is er Ana, winnaar van de gouden plak in afwenden en terugkoppen. O, mocht ik kat Cookie niet door de roze verf laten lopen? O, ik dacht dat de nieuwe planten graag een bad wilden met afwasmiddel. O, je vindt het niet leuk als ik een vierkant uit mijn eigen haar knip? Dat laatste was echt shit, want het duurde een jaar tot het een beetje aan was gegroeid. Toch moest ik uiteindelijk heel erg lachen om Ana, omdat ze tot op de dag van vandaag niet wil toegeven dat het echt wel een beetje zonde was van haar mooie blonde lokken.
Lees verder onder de advertentie
Topsporters
Jesse is een topsporter in het uitvoeren van de opdracht, maar dan net even anders dan je had bedoeld. Jesse, wil je je bord opeten? En hij begint te knagen aan het bord – dat vroeg je toch? Jesse, kun je me helpen met de afwas? Tuurlijk kan hij dat; hij heeft drie honden die heel graag de restjes willen oplikken. Jesse, heb jij je tanden gepoetst? Jazeker mama (gisteravond), je zei er niet bij dat ik dat vanmorgen moest doen. Grapjas.
Presentatrice Renate Verbaan-Gerschtanowitz (46) brak in 2004 door, nadat ze tijdens de TMF Awards door de kijkers werd verkozen tot nieuwe vj van de populaire muziekzender. Samen met presentator Winston Gerschtanowitz vormt ze al meer dan twintig jaar een stel en hebben ze twee zoons.
Melanie: “Na weken wachten kregen we eindelijk de uitslag van de onderzoeken naar Sara’s aangeboren obesitas. De diagnose bracht meer vragen dan antwoorden. Tot er opeens werd aangebeld en Wendy van Dijk voor onze deur stond.
Een veilig thuis is voor een kind ontzettend belangrijk. Niet alleen omdat de voordeur op slot kan, maar vooral omdat thuis een plek hoort te zijn waar je je emotioneel veilig voelt. Als je ouders voortdurend kibbelen, snauwen of met slaande deuren door het huis gaan, kan dat behoorlijk wat met je doen.
Begin jaren 2000 maakt Nederland kennis met Tooske Ragas (51) als presentatrice van Idols. Niet veel later vindt ze de liefde bij zanger Bastiaan Ragas, wordt ze bonusmoeder en krijgt ze drie dochters. Maar naast alle hoogtepunten maakt ze ook ingrijpende momenten mee.
Na jaren proberen en de zoveelste ivf poging wilde Vera niets liever dan moeder worden. Haar schoonzus Saskia begreep haar verdriet totaal niet en wilde zelf absoluut geen kinderen. Toen juist zij onverwacht zwanger bleek, voelde Vera iets waar ze zich enorm voor schaamde.