Van de mooiste babykleding en een wandelwagenparcours tot lekker eten en drinken: bij de tweede editie van het ‘In De Wolken Festival’ van Ouders van Nu vind je alles wat je moet en wilt weten over je zwangerschap of pasgeboren baby.
Lees verder onder de advertentie
En dat maar liefst drie dagen lang: op 17, 18 en 19 oktober in de Expo Haarlemmermeer. Iedereen met een dikke buik of baby kan hier shoppen, workshops volgen en inspiratie opdoen. Allemaal in festivalsfeer.
Lees verder onder de advertentie
Workshops
Mag je nou wel of geen sushi eten tijdens je zwangerschap? Hoe begin je ontspannen aan een bevalling? En hoe maak je een mooie babyfoto met je mobiel? Op het festival vinden de hele dag door masterclasses plaats en krijg je antwoord op al je vragen. Of ga langs de stylistes voor een gratis stijladvies.
Lees verder onder de advertentie
De dikke buikenlunch
Ook leuk: bunkeren tijdens de dikke buikenlunch, picknicken en kinderwagens testen. Bijtanken kun je op de relaxte loungebanken, bij de foodtrucks of in de borstvoedingslounge. Als dat niet fijn klinkt…
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Geen zin om voor de hele bubs te cateren of te bemiddelen in politieke discussies: er zijn genoeg redenen om kerst een keertje te ontvluchten. Dat lukt de een beter dan de ander, weet Hester Zitvast. Want niet iedereen is bestand tegen smeekbedes van de familie.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
De feestperiode is nog maar net begonnen, maar de stapel cadeaus van opa en oma groeit en groeit. Superlief natuurlijk, maar niet altijd nodig. Met deze tips blijft het gezellig en voorkom je dat jouw huis straks lijkt op een speelgoedmuseum.
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.