Je eigen kerstboom zagen kan én mag op hele leuke plekken door het land. Kidsproof.nl verzamelde een handig overzicht.
Lees verder onder de advertentie
1 eruit, 1 erin
Bij kwekerij Buitengoed geldt: 1 eruit, 1 erin. Voor elke gezaagde kerstboom planten zij een jong boompje terug. Daarom vind je er dit jaar weer de mooiste fijnsparren en Nordmannen. Ook voor het kerstwinkeltje en de vele kinderactiviteiten wil je naar deze kwekerij in Bunnik.
kerstbomentekoop.nl
Lees verder onder de advertentie
Win-win
Stiekem dromen we er allemaal van: je eigen kerstboom zagen. Doe je dat in Nationaal Park De Hoge Veluwe, dan help je ook nog eens de natuur. De dennenbomen groeien hier namelijk in een bijzonder landschap dat dichtgroeit en verdwijnt als ze in het park blijven staan. Win-win dus!
hogeveluwe.nl
Dat mag natuurlijk ook. Met kruiwagen en schep ga je bij Landgoed Duivenvoorde in Voorschoten samen op zoek naar een mooie spar om uit te graven. Lekker duurzaam: na de feestdagen mag je de kerstboom met kluit weer terugbrengen. Wie weet vinden jullie dezelfde boom volgend jaar weer terug.
kasteelduivenvoorde.nl
Lees verder onder de advertentie
Kappen in Kuinderbos
Misschien ken je ze vanuit de Tweede Kamer, of uit een van de vele huiskamers waar ze elk jaar staan: kerstbomen uit het Kuinderbos. Het leuke is: je mag jouw exemplaar zelf in het bos uitzoeken én kappen. Uiteraard wel samen met de boswachter, en op gezette tijden.
staatsbosbeheer.nlOp kidsproof.nl vind je heel veel tips voor leuke binnen- en buitenuitjes. Begin maar vast met die leuke winterplannen!
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
In het tv-programma De Klassenavond houdt Irene Schouten het niet droog als het gaat over haar moeder, die acht jaar geleden een hersenbloeding kreeg. Op goede dagen weet ze dat ze oma is.