Een indoor speeltuin is áltijd een goed idee. Weer of geen weer, je kunt bij een binnenspeeltuin altijd terecht. Bezoek dan zeker één van deze indoor speeltuinen in Brabant.
Lees verder onder de advertentie
Kun jij rustig zitten, kletsen en koffiedrinken, je kind vermaakt zichzelf. Of je haalt het kind in jezelf naar boven en gaat zelf lekker mee klimmen en klauteren, natuurlijk. Doe eens gek.
7x de leukste indoor speeltuinen in Brabant
1. Monkey Town
Monkey Town is natuurlijk de klassieker der binnenspeeltuinen. Lekker ravotten in de klimtoestellen, klimmen, klauteren, glijden, alles kan hier. Voor de kleintjes is er een apart speeldeel, om het veilig te houden. En voor jou is er wat te drinken en te snacken.
De voordeligste en gezelligste gamehal van Nederland? Kijk, daar wil je zijn. In Etten-Leur vind je Let’s Play-It, een gamehal voor de hele familie. Je vindt hier arcadespellen, behendigheidsspellen en spannende games. En natuurlijk zijn er ook prijzen te winnen. Je kunt hier ook kinderfeestjes vieren.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Bisschopsmolenstraat 46, 4876 AP Etten-Leur Website: Let’s Play-It
Let’s Play-It, Etten-Leur
3. Ballorig
Ook Ballorig mag natuurlijk echt niet in dit lijstje ontbreken. Met drie vestigingen in Brabant zit er vast een bij je in de buurt. Met een fijne plek voor de allerkleinsten, terwijl de grotere kinderen lekker los kunnen gaan. En er is een restaurant met heerlijke koffie – niet geheel onbelangrijk voor alle ouders.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Ballorig heeft drie verschillende vestigingen in Brabant. Website: Tilburg, Den Bosch, Veldhoven
Ballorig, Den Bosch
4. Voltkids Adventure, Tilburg
Maar liefst 2000 vierkante meter aan indoor speelparadijs, dan moet je bij Voltkids Adventure zijn. Bij deze indoor speeltuin in Brabant kan je alle kanten op: kinder escape rooms, karten, bowlen, lasergamen, paintballen en natuurlijk de speeltuin. Voor ieder wat wils.
Hier vind je alles wat je zoekt: een enorme binnenspeeltuin met klimwanden, speeltoestellen en glijbanen. Buiten vind je ook een speeltuin, met trampolines. Deze plek vinden kinderen geweldig. Weer of geen weer: hier wil je zijn. Er is ook een uitgebreide horecagelegenheid voor de ouders.
Op deze oude boerderij vind je nu een speelparadijs voor kinderen (t/m 12 jaar). Er is een leuke binnenspeeltuin, maar ook buiten kun je heerlijk spelen. Op de zolder kan je knutselen, timmeren en bouwen. Speelplezier gegarandeerd. Zelf zit je als ouders lekker op het terras.
Adres: Tilburgsebaan 42, 5126 PH Gilze Website: De Vossenberg
Speelboerderij De Vossenberg, Gilze
7. Attractiepark DippieDoe, Best
Attractiepark DippieDoe kan niet ontbreken in dit rijtje. In dit park met piratenthema vind je in de Buitenhaven attracties (let op: in de winter gesloten). In de Binnenhaven vind je het hele jaar door de leukste attracties, zoals de Klauter Kajuit, Dreumesbaai, Ballenbaai, Vuurtoren en zelfs een vrije val. Tijdens de peuterochtenden mogen kinderen onder de vier jaar tegen gereduceerd tarief naar binnen.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Ekkersweijer 1, 5681 RZ Best Website: DippieDoe
Naar welke indoor speeltuin in Brabant ga jij het eerst?
Wil je na het urenlang vertoeven in een indoor speeltuin ook nog ergens in Brabant lunchen, bijvoorbeeld in Breda of In Eindhoven? Hier vind je de leukste lunchplekjes voor kinderen in Breda en hier die in Eindhoven.
Iedere ouder kent het: je waarschuwt je kind voor iets waarvan je zéker weet dat het mis kan gaan. Je kind zegt dat het heus wel weet wat het doet, jij probeert het los te laten en denkt: prima, dan leer je het zelf wel. Tot het moment waarop je precies ziet gebeuren waarvoor je […]
Annick Velthuis, bekend van Over Mijn Lijk, gaat door een moeilijke periode. Kort nadat zij en Roy bekendmaakten uit elkaar te zijn, laat ze weten voorlopig een stap terug te doen. Niet alleen de breuk, maar ook de reacties van buitenaf hebben hun tol geëist. ‘Ik ben even klaar met vechten, met sterk zijn en […]
Vrije liefde, minder regels, lekker rondzwieren met bloemen in je haar: zo herinneren we ons de hippietijd. Maar was die generatie echt vrijer dan wij nu? En wat hielden we eraan over? Journaliste Kim Hopmans keek naar verhalen uit die tijd én naar haar eigen overvolle agenda.
Gezinsuitbreiding bij Bo Wilkes. De Echte Gooische Moeder heeft er naar eigen zeggen een ‘baby boy’ bij en stelt het nieuwste lid van haar gezin vol trots voor op Instagram.
Wie was je ook alweer voordat je kinderen kreeg? Dat ontdek je alleen als je echt even uit de ouderrol kan stappen. Renate en haar man sloten een pact, en pakken om beurten het vliegtuig naar de vrijheid, naar hun oude ik.
Rapper Bizzey, oftewel Leo Roelandschap en zijn vrouw Renee schitteren op de cover van de nieuwe Kek Mama. Na een moeilijke tijd zijn ze happyer dan ooit. Met elkaar, maar ook als ouders van zoon November (10) en dochter Juno (3). Wij spraken ze.