Van Repelsteeltje tot Divamoeders: dit zijn de leukste theatervoorstellingen voor kinderen van 8 tot 12 jaar.
Lees verder onder de advertentie
Brugklas De Musical
Kijkt je kind naar de populaire serie op tv? Dan mag je de musical natuurlijk niet missen. Alles wat er gebeurt in het eerste jaar van de middelbare school komt voorbij.
Waar: verschillende theaters, zie website Datum: t/m 2 april 2020 Leeftijd: vanaf 9 jaar
Mijn moeder is een diva
Een hilarische voorstelling, waarbij je kind de grootste lol heeft en jij de opvoeding met een korreltje zout leert nemen. Viktor en Valencia leren van alles van hun beroemde moeder, waardoor ze niet naar school hoeven. Zij brengt ze bijvoorbeeld bij dat aardige mensen geld van je willen, muzikanten lui zijn en dat champagne niet te missen is bij een goed ontbijt. Want zo zit de wereld in elkaar, toch?
Lees verder onder de advertentie
Waar: verschillende theaters, zie website Datum: februari t/m april 2020 Leeftijd: vanaf 8 jaar
Er is van alles aan de hand in het bos, op het paleis en onder de grond. Repelsteeltje gaat kijken wie hij met zijn tovenaarskunsten kan helpen. Ondertussen arriveert er een geheimzinnige gebedsgenezeres aan het hof, die zegt dat ze de blinde prinses kan genezen. Wie houdt zich aan zijn woord en lukt het Repelsteeltje om zijn naam geheim te houden?
Lees verder onder de advertentie
Waar: verschillende theaters, zie website Datum: t/m 13 april mei 2020 Leeftijd: vanaf 8 jaar
Koning van Katoren
Al 17 jaar lang heeft het land van Katoren geen koning meer en wordt het bestuurd door zes zure ministers. De jonge Stach wil graag de nieuwe koning worden, maar de ministers wil dat hij zich eerst bewijst door een aantal onmogelijke opdrachten te doen. Zal dat hem lukken? Een fijne familiemusical naar het beroemde boek van Jan Terlouw.
Lees verder onder de advertentie
Waar: verschillende theaters, zie website Datum: januari 2020 t/m 31 mei 2020 Leeftijd: vanaf 8 jaar
GRIMM
Twee jongens belanden in een fantasiewereld waar ze allerlei sprookjesfiguren ontmoeten, zoals Roodkapje, de Zeven Dwergen en Assepoester. Een heerlijke voorstelling waarbij dans de boventoon voert: van ballet tot hiphop en andere stijlen.
Waar: verschillende theaters, zie website Datum: 15 april 2020 t/m 7 juni 2020 Leeftijd: vanaf 8 jaar
Heather (33) is redacteur bij Kek Mama en moeder van een zoontje (4,5) en dochter (1,5). Haar columns zijn een mix van herkenbare momenten, hilarische situaties en kleine overwinningen in het moederschap.
Je zegt “nee”, zij horen “misschien”. Jij dacht dat jij de ouder was, maar sinds deze kleine in je leven is, lijkt het alsof jíj bij hém op tijd naar bed moet. Herkenbaar? Dan heb je misschien een kind met een van deze sterrenbeelden – geboren bazen met een flinke wil.
Nu de meivakantie achter de rug is, gaat het snel: nog maar twee maanden en dan begint de zomervakantie. Gaan jullie dit jaar voor weekje zon, zee en strand in Spanje of met de auto naar Zeeland? De eerste vraag die opborrelt bij het zoeken naar een vakantie is vaak: wat mag het kosten?
Er zijn van die geboortekaartjes die je op de koelkast plakt omdat ze zó schattig zijn. Mooie naam, lief fotootje, zacht gedichtje erbij — je kent het wel. En soms ook niet.
Anouk (35) is samen met met Laurens (37) en moeder van Cato (6) en Emma (4). Haar schoonouders nemen haar dochters bijna elke maand naar een theatervoorstelling of pretpark, terwijl haar eigen ouders het geld hier niet voor hebben. Moet ze ingrijpen om scheve gezichten te voorkomen?