Zeker, je kleine koter komt op de eerste plaats. Maar soms moet mama ook even aan haar seks trekken komen.
Lees verder onder de advertentie
Sandra (39), moeder van Jacky (11 maanden):
“Wat was ik blij toen ik als bewust single moeder eindelijk de vrouw van mijn dromen tegenkwam. Mijn dochter is elf maanden en na zeven uur ’s avonds hebben mijn vriendin en ik het rijk alleen. Dus daar nemen we het ook van. Het was misschien wel tijdens de beste seks van mijn leven dat mijn dochter het op een brullen zette.
Lees verder onder de advertentie
‘Laat even’, mompelde mijn vriendin, die volledig opging in het moment én al twee kinderen had grootgebracht, ‘het is vast niks.’ Ongestoord gingen we door met onze vrijpartij, tot mijn moederinstinct zei dat er toch iets aan de hand was. Met mijn hartslag nog op standje turbo en mijn haren door de war, trof ik mijn dochter tot in haar nek in een poepluier. Ze snapt misschien nog niet wat we uitspookten, maar de volgende keer luister ik toch iets beter.”
Philippine (34) woont samen met Jaap (38) en is moeder van Guus (5) en Jan (1):
“Wat was ik blij toen ons seksleven eindelijk weer een beetje tot leven kwam, na twee bevallingen. Klaarkomen was voor mij wel moeilijk geworden, dus bestelden we een leuke vibrator. Geen piemel-lookalike, dan had ik liever de real deal. Ons oog viel op een soort totemmannetje. Geestig, vonden we, en we doopten hem Jozef. Met Jozef werd ons seksleven weer als vanouds. Niet dat wij hem er tijdens elke vrijpartij bij pakten, maar hij lag steevast onder het bed.
Lees verder onder de advertentie
Op een ochtend kroop Guus bij ons. Hij scharrelde wat rond, toen hij opeens naast me stond. ‘Mama, wat is dit voor een aap?’ vroeg hij. In zijn hand prijkte mijn vibrator – goddank niet aangezet, met zijn roterende kop. O, dat is voor je rug, stamelde ik, waarna ik hem uit zijn hand trok. Daarna hoorden we hem er nooit meer over, goddank. En onze speeldoos staat sindsdien boven in de kast.”
Kelly keek tijdens de seks ik ineens recht in het verbijsterde gezicht van haar middelste. Je leest het hier.
Van de sinds zaterdag vermiste kinderen Jeffrey (10) en Emma (8) ontbreekt nog altijd elk spoor. De politie zet het onderzoek voort en benadrukt dat de zaak topprioriteit heeft. Ook meldt de woordvoerder dat er intensief contact is met de Duitse autoriteiten.
Je geeft je baby met liefde de borst en kolft trouw op vaste tijden. Want: moedermelk is vloeibaar goud. Dus als iemand daar zonder overleg iets anders mee doet, raakt dat je recht in je moederhart.
Stel je voor: een anticonceptiepil die wél z’n werk doet, maar zónder al die vervelende bijwerkingen waar veel vrouwen normaal gesproken een hele dag chagrijnig van worden. Geen moodswings, geen opgeblazen buik, geen hoofdpijn.
Je peuter leert praten, awww, zo schattig. En al die woorden die ze nog net niet helemaal goed uitspreken, ook al zo schattig. Nou ja, in de meeste gevallen. Soms is ook behoorlijk gênant. En hilarisch. Voor anderen, dan.
Je tiener komt thuis met een rapport dat op zijn zachtst gezegd ‘ruimte voor groei’ laat zien. De instinctieve reflex van veel ouders? Iets afpakken waar het kind wél om geeft. Dan zullen ze wel moeten, is de gedachte.
Tanja Jess stond deze week stil bij een bijzonder moment: haar dochter Alice is 22 jaar geworden. Op Instagram deelde de actrice een emotionele post over haar oudste kind, die transgender is.