Mirella van Markus en haar vrouw Claudia Vermeulen verwachten hun tweede kindje. Dit maakt de presentatrice bekend op social media.
Lees verder onder de advertentie
‘Intens blij, gelukkig en dankbaar dat we dit nog een keer mogen meemaken!’, schrijft ze op Facebook. Claudia schreeuwt het van de daken via Instagram: ‘Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt’, staat op het boek dat ze vasthoudt op de foto.
Het stel heeft al een dochtertje: Sammie van drie jaar oud. Mirella maakte in 2013 de NTR-documentaire ‘Wij willen ook een kind’, die ging over de toenmalige zwangerschap van haar partner Claudia en de keuzes die ze als twee moeders maken.
Vriendschap en opvoeden: twee onderwerpen waar je maar beter een beetje soepel in kunt zijn. Want iedereen doet het anders – en dat is helemaal oké. Toch? Totdat blijkt dat jouw beste vriendin er stiekem heel anders over denkt…
Sara (37) was er klaar mee dat de mental load altijd op haar bordje kwam zonder enige waardering en dus besloot ze het een week aan haar man Daan over te laten.
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Kruidvat viert moederdag met een aanbieding voor… wasmiddel? Jep, je leest het goed. ‘Cadeautip voor Moederdag’ stond er doodleuk boven een knalgele actiepagina vol flacons Ariel. En dat als moederdagcadeau valt verkeerd bij moeders in het hele land.