Nog een reden om die fles wijn te ontkurken: vriendinnen die samen drinken, blijven namelijk langer bevriend.
Lees verder onder de advertentie
En dat verzinnen we niet zelf (al kunnen we het wel begrijpen). De Public Assistance Hospitals of Paris deed onderzoek naar het effect van alcohol op gezondheid en het geluk van de mens. Ze verzamelden gegevens van 150.000 Franse mannen en vrouwen die op basis van de hoeveelheid alcohol die ze dronken, werden onderverdeeld in vijf groepen.
Wat bleek: vrienden die regelmatig samen drinken, onderhouden langere vriendschappen. Ook waren de drinkers gezonder. Niet per se door de hoeveelheid alcohol, maar doordat ze een actief en sociaal leven leidden. En alsof dat nog niet genoeg is, behoren ze volgens het onderzoek ook nog eens tot de gelukkigste mensen. Daar proosten we maar al te graag op.
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Vriendschap en opvoeden: twee onderwerpen waar je maar beter een beetje soepel in kunt zijn. Want iedereen doet het anders – en dat is helemaal oké. Toch? Totdat blijkt dat jouw beste vriendin er stiekem heel anders over denkt…
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.