Prinses Kate (36), de vrouw van de Britse prins William, is vanmorgen naar het St. Mary’s ziekenhuis in West-Londen gebracht voor de bevalling van haar derde kind.
Lees verder onder de advertentie
Dat meldt Kensington Palace.
Datum nooit gegeven
De pers staat al dagen opgesteld bij het ziekenhuis: de hertogin is in april uitgerekend en sinds 22 maart met verlof, maar een exacte datum is nooit gegeven. In het ziekenhuis heeft Kate de beschikking over een team van zeker twintig artsen en verpleegkundigen. Hoe dan ook zijn verloskundige Guy Thorpe-Beeston en gynaecoloog Alan Farthing bij de bevalling. Zij waren ook bij de bevallingen van George en Charlotte.
Direct na de geboorte van George en Charlotte kwamen Kate en William met de baby’s naar buiten en poseerden ze uitgebreid voor fotografen. Of dat ook gebeurt met hun derde baby, is niet bekend.
Her Royal Highness The Duchess of Cambridge was admitted to St. Mary’s Hospital, Paddington, London earlier this morning in the early stages of labour.
The Duchess travelled by car from Kensington Palace to the Lindo Wing at St. Mary’s Hospital with The Duke of Cambridge.
Waar de meeste kinderen kiezen voor een spreekbeurt over hun huisdier, favoriete sport of hobby, koos de zoon van Micky (38) voor een iets minder voor de hand liggend onderwerp. De juf moest er zelfs even van bijkomen.
Dat het ouderschap uitdagend is hoeven we je niet te vertellen. Er is geen handboek en er is geen one size fits all. Logisch dus dat je soms met vragen en dilemma’s zit. Deze week: Gwendolyn twijfelt of ze haar dochter naar een poolparty moet laten gaan.
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.
Bonnie Blue is moeder geworden. De 27-jarige Britse pornoactrice, die vorig jaar wereldwijd het nieuws haalde met een nogal spraakmakende recordpoging, is bevallen van haar eerste kind. En wie dacht dat het moederschap haar gevoel voor provocatie zou temperen: nope.
Het lievelingsgerecht waar de kinderen wél hun bord voor leegeten tot het kinderboek dat je inmiddels kan dromen: iedere mama heeft zo haar favorieten. Deze week deelt Valerie Gumster, beter bekend als Closet van Val, haar 15 favorieten.