Hanna Verboom heeft samen met haar man Ralf Roex een tweede kind gekregen. Hun zoontje heet Samuel Alexander Luca, meldde de actrice donderdag op Instagram.
Lees verder onder de advertentie
‘Jij maakt onze liefde compleet’, schrijft Hanna bij een foto van haarzelf met haar zoontje.
In een openhartig interview met Kek Mama vertelde Hanna al dat ze samen met Ralf, met wie ze dochter Sara James, heeft, graag nog een kind zou willen. “Ik had altijd al een sterke kinderwens. We waren er dus al vrij snel over uit dat als ik zwanger zou raken, dat goed zou zijn. We waren blij dat het zo snel ging; ik zou graag nog meer kinderen willen.”
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Rianne Arendsen (34) is onderwijskundige, docent kinderyoga, schrijver en o ja: moeder. Vooral moeder. In haar columns deelt ze haar observaties en bespiegelingen rondom het ouderschap – aanmodderen met de beste intenties. Volg Rianne ook op Substack.
Dat het moederschap je verandert, wist Ella zelf ook al wel. Maar dat ze haar beste vriendin niet meer zou herkennen nu ze een baby heeft, lag niet in de lijn der verwachting.
Redacteur Melanie is getrouwd en moeder van peuter Saar en baby Julian. Met twee jonge kinderen bestaat haar leven uit een georganiseerde chaos van luiers, snottebelkusjes en peuterdrama.
In de tweede aflevering van ADHAZES, de podcast van André en Roxeanne Hazes, blikt Roxeanne terug op hoe ze haar zwangerschap van Fender beleefde na een eerdere miskraam.