KRO-NCRV-presentatrice Tess Milne is in verwachting van haar tweede kind. Dat is natuurlijk al mooi nieuws, maar helemaal bijzonder: ze is, net als twee jaar geleden, opnieuw tegelijk zwanger met haar tweelingzus.
Lees verder onder de advertentie
‘MEI 2020!”, schrijft ze bij een filmpje op Instagram.
In december 2017 verwelkomden Tess en haar man Ties hun eerste kind, zoon Cairo Willem. Zus Lisa beviel in dezelfde periode van zoon Liam. “Ik heb altijd al het gevoel gehad dat als één van ons zwanger zou zijn, de ander snel zou volgen”, zei de presentatrice toen tegen het AD. “Veel onbelangrijke of juist belangrijke gebeurtenissen in ons leven zijn gelijktijdig gebeurd.”
Een bericht gedeeld door Tess Milne (@tessmilne_) op
Bron: Instagram / ANP
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Elke generatie moeders denkt stiekem dat zij het echt anders doet dan de vorige. En dat klopt ook best. Waar oma nog geloofde in “niet lullen maar poetsen”, en onze eigen ouders ineens álles gingen overanalyseren, blijken Gen Z-ouders hun eigen route te kiezen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Romy* tijdens het optuigen van de kerstboom.