
Familie Cudogham van Een Huis Vol: ‘We krijgen er binnenkort een Cudoghammetje bij’
Breaking news van de familie Cudogham: er komt gezinsuitbreiding! Maar we hebben het niet over baby nummer acht.
Enrique Iglesias (44) en Anna Kournikova (38) hielden het even stil, maar met een prachtige foto bevestigt de zanger het nieuws: op 30 januari zijn ze ouders geworden van hun derde kindje.
De naam van de baby, evenals het geslacht, is niet bekend gemaakt. Al lijkt het door het strikje om een meisje te gaan.
Eerder deze week zei Enriques broer al dat hij weer oom was geworden, maar hij gaf verder geen details. Niet zo gek ook, want de zanger en de oud-tennisster staan erom bekend erg weinig los te laten over hun privéleven.
Het stel, dat elkaar in 2002 heeft leren kennen tijdens de opnames van de videoclip voor Enriques Escape, heeft al een tweeling, Lucy en Nicholas (2).
Meer Kek Mama? Volg ons op Instagram >