Hoe chaotisch het er ook aan toegaat in het hoofd van schrijfster Elle van Rijn (48), ze redt het prima met haar kinderen. “Ik omring me met moeders die wél weten wanneer er een studiedag is.”
Lees verder onder de advertentie
Hoe voel je je? “Vrolijk. Ik heb net gesport en ben trots op mezelf. Door alle squats heb ik tegenwoordig geweldige bilspieren.”
Sex of slaap? “Sex. Daar krijg je energie van en dan heb je geen slaap meer nodig.”
Wat kun jij beter dan andere moeders? “Relativeren. Ik heb vier kinderen, ik moet wel.”
En wat slechter? “Structuur is bij mij thuis ver te zoeken. Ik ben te chaotisch, het lukt me niet. Om zes uur eten is er bij mij nooit bij. Maar binnen die chaos heb ik het toch allemaal wel goed georganiseerd en kan ik de ballen in de lucht houden zonder er zelf aan onderdoor te gaan. Ik zorg dat ik me omring met andere moeders die wél weten wanneer er een studiedag is. Sta ik niet weer voor niets op het schoolplein.”
Lees verder onder de advertentie
Grootste opvoedzonde? “Het enige wat ik kan bedenken: dat ik ze soms te veel verwen. Ga ik met ze shoppen, willen ze toch nog een jas of een trui. Dan denk ik: ach, vooruit. Ook met lekkere dingen. hebben ze al taart gekregen, krijgen ze ook nog overgebleven soesjes van die dag.”
Kinderen of carrière? “Mijn kinderen natuurlijk. Ik kan het gelukkig goed combineren en heb drie dagen in de week een heel lieve oppas. Maar soms gaat werk gewoon even voor. Laatst had Katelijne een uitvoering op school en ik een draaidag voor Dokter Tinus. Ik kon er niet bij zijn. Niet erg, ik ben er juist dankzij mijn flexibele beroep vaak wel.”
Lees verder onder de advertentie
Wanneer heb je voor het laatst gehuild? “Van ontroering op mijn verjaardag een paar dagen geleden. De kinderen hadden allemaal een gedicht voor me geschreven en droegen dat aan me voor. Mijn puberdochter Feline zei: ‘Mama werkt altijd zo hard, het is haar nooit te veel. Ze is mijn grote voorbeeld.’ Tja, toen hield ik het niet droog.”
Maandag maakte Lieke Martens bekend dat ze haar voetbalschoenen aan de wilgen hangt en een punt zet achter haar glansrijke voetbalcarrière. De 32-jarige aanvaller, die inmiddels is uitgegroeid tot een van de allergrootste iconen van het vrouwenvoetbal, wil nu al haar aandacht richten op het moederschap.
Huisdieren, ze zijn onderdeel van je gezin. Vaak zelfs eerder deel van jullie gezin dan je kinderen. Je houdt zielsveel van ze, maar soms drijven ze je zo tot waanzin dat je ze eigenlijk gewoon per direct bij het asiel wilt afzetten. Deze week Femke en het hondje van haar schoonmoeder.
Zes jaar geleden stond Michelle Bollen op het punt haar grootste avontuur te beginnen: liefde op het eerste gezicht. “Het was met momenten fantastisch. Het allermooiste”, begint ze openhartig in haar bericht op Instagram. Maar Michelle laat ook eerlijk weten dat het niet altijd makkelijk was. In de hectiek van het gezinsleven probeerden zij en […]
Beschuit met blauwe muisjes, want Frenkie de Jong (28) en zijn vrouw Mikky (27) zijn ouders geworden van hun tweede kindje. Dat deelt de middenvelder van FC Barcelona op Instagram met een prachtige foto.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week het dilemma van Bobbi (30). Zij krijgt namelijk al buikpijn bij de gedachte dat ze over een paar maanden kerst viert bij haar schoonfamilie.