Het leven van Elise Boers (37) lijkt met vriend Wouter Peelen (36), tweeling Wolf en Luca (3,5) en baby Coco (6 maanden) alle ingrediënten voor een perfect plaatje te hebben. ‘Maar ik deel ook de tranen om de twijfels die ik heb.’
Lees verder onder de advertentie
“Toen ik net begon met vloggen wilde ik heel graag een perfect plaatje laten zien. Dat is namelijk ook wat je veel bij anderen ziet. Maar op een gegeven moment dacht ik: dit is saai, ik ga het nu anders doen. Heel bewust heb ik toen het roer omgegooid en ben ik echt alles gaan delen. Van mijn gezicht zonder make-up tot aan tranen om twijfels die ik heb. Toen de tweeling er net was, was ik enorm in gevecht met mezelf of ik moest stoppen met borstvoeding. Uiteindelijk heb ik dit op advies van de huisarts ook gedaan, maar wat ik toen allemaal over me heen kreeg is bizar. Mensen vonden het teleurstellend dat ik ‘nu al’ stopte en ze vroegen me of ik ‘niet door kon gaan voor mijn kind’. Als je net moeder bent, komen dat soort opmerkingen zo hard binnen. In combinatie met al die hormonen vond ik het heftig. Toch vind ik het belangrijk om het echte beeld te laten zien.”
Lees verder onder de advertentie
“Mensen vonden het teleurstellend dat ik ‘nu al’ stopte met borstvoeding en ze vroegen me of ik ‘niet door kon gaan voor mijn kind’”
Sterren in de speeltuin
“Toen Wolf en Luca anderhalf waren, ben ik hun gezichtjes gaan afschermen. Sowieso werd hun rol in mijn vlogs kleiner. Dat begreep niet iedereen. Ze gingen van baby naar jongetjes, met hun eigen karakter.Daarnaast werden ze steeds vaker herkend op straat, ook als ik er niet bij was. Er was zelfs een vrouw van in de vijftig die met hen op de foto wilde in de speeltuin. Het voelde voor mij niet goed dat ik ze bij mijn werk betrok. Het is voor hen geen keuze dat ze herkend worden en online staan met hun gezicht en persoonlijkheid. Bovendien ben ik bang dat ze nu al gelabeld worden en dat mensen een conclusie trekken over wie ze zijn, terwijl ze dat zelf nog allemaal moeten ontdekken. Coco is nog een klein baby’tje en op dit moment laat ik haar nog wel zien, vol trots en liefde trouwens. Maar dat kan morgen anders zijn. Ik volg daar heel erg mijn gevoel in.”
Foto: privébezit Elise Boers
Lees het hele interview met Elise in de Kek Mama Special die nu in de winkel ligt.
Pubers worden groter, zelfstandiger en soms ook een tikje onhandelbaar. De ene dag hebben ze je totaal niet nodig en de volgende dag wél, maar dan graag op hun voorwaarden. Dat kan botsen.
Als je op vakantie gaat met een groot gezin, weet je één ding zeker: het blijft nooit bij alleen zonnebrand en zand tussen je tenen. In de nieuwste aflevering van Grote Gezinnen, Grote Vakanties liep de spanning onverwacht hoog op.
Het Sinterklaasjournaal zorgde afgelopen week voor de nodige ophef onder ouders. Toch is er iets waarvoor veel moeders het Sinterklaasjournaal wél aanzetten. Hint: niet alleen voor hun kinderen. De Hoofdpiet is onverwachts het gespreksonderwerp onder moeders geworden.
In veel huiskamers ging afgelopen week een collectieve “huh?!” door het land. Terwijl ouders nog druk bezig zijn met het bewaren van hét grote decembergeheim, komt Het Sinterklaasjournaal met scènes waarbij je als ouder spontaan je hand voor de tv wilt gooien.