Daten na een scheiding, het zit niet altijd mee. Anouk dacht een goede klik te hebben met haar date, tot ze samen in bed belandden. En de dag erna kreeg ze nog een Tikkie ook.
Lees verder onder de advertentie
Anouk (35), gescheiden, moeder van Julian (6) en Mila (3): “Daten als dertiger, wat een verschrikking. Ik was vijftien jaar samen met mijn ex, de vader van mijn kinderen, dus eigenlijk heb ik nooit echt hoeven daten. Hij was mijn eerste vriendje. Helaas waren we dusdanig uit elkaar gegroeid dat we samen besloten uit elkaar te gaan.
Lees verder onder de advertentie
Te mooi om waar te zijn
Dus nu kan ik een poging gaan wagen in de dating scene. Vol goede moed ging ik op een datingapp en al gauw had ik een match. Dat deed mijn ego goed. Voor ik het wist had ik een date met een ogenschijnlijk knappe, leuke man. Nog wat meer egostreling. Een vriendin, die al wat langer single is, waarschuwde me: soms lijkt het te mooi om waar te zijn. Welnee, dacht ik.
Lees verder onder de advertentie
Ze had gelijk. Uiteraard. Tijdens ons diner in het restaurant hadden mijn date en ik een ongelofelijke klik, het was echt heel gezellig en al gauw werd het gesprek steeds flirteriger. Ik, al een tijdje droogstaand, ging op zijn avances in en voor ik het wist, lag ik in zijn bed.
Tegenvaller
En de seks viel zó tegen. Ik wist niet wat ik meemaakte. Mijn ex was dus ook mijn enige bedpartner geweest en dan ga je je toch weleens afvragen hoe het zou zijn met een ander. Maar ik had niet kunnen bedenken dat seks met een ander zó tegen kon vallen. Zo goed als de klik in het restaurant was, zo slecht was het in bed. Hij deed eigenlijk werkelijk alles waar ik niet goed op ga – spanken, dirty talk, heel luidruchtig kreunen, dat soort dingen. Ik vond het ongelofelijk ongemakkelijk en hij had er na een tijdje duidelijk ook geen lol meer in.
Lees verder onder de advertentie
Waar hij voor de seks er nog heel hoffelijk op stond om de rekening van het restaurant te betalen, kreeg ik de dag erna een Tikkie. Of ik toch de helft van de rekening kon betalen. Blijkbaar gaat hoffelijkheid niet meer op als je ego gekrenkt is door een slechte sekssessie.”
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Op sociale media regent het reacties na de uitzending van Uit de Schulden. Veel kijkers begrijpen niet hoe het zo ver heeft kunnen komen. “Een erfenis van 3000 euro en dan meteen alles opmaken? Dat is toch onbegrijpelijk”, is een veelgehoorde mening.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.
Dat scholen bezig zijn met een gezond voedingsbeleid en beleg op brood, is natuurlijk alleen maar goed. Maar je kan ook overdrijven. Zeker voor moeders met zeer kieskeurige eters kan een streng beleid veel stress opleveren, vindt Ilse.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.