Kind op bed? Tijd voor een serie (of drie). Wij zetten een aantal leuke titels van Videoland op een rij.
Lees verder onder de advertentie
De 12 van Schouwendam
Na De 12 van Oldenheim is nu De 12 van Schouwendam te zien: een bloedstollende serie over een dubbele verdwijningszaak van twee scholieren. Als het fictieve stadje een nieuwe bewoner krijgt die er meer over lijkt te weten, vallen er nieuwe slachtoffers.
Lees verder onder de advertentie
Dubbelleven
De vriend van Karen is ook de vriend van Nina. Klinkt ingewikkeld? Is het ook. Want pas op het moment dat hij overlijdt, merken de twee dat hij over heel veel dingen heeft gelogen.
American Beauty Star
In deze Amerikaanse reality serie strijden twaalf beauty experts in verschillende opdrachten om de titel American Beauty Star – af en toe heerlijk hysterisch en kijkt bovendien lekker weg.
Een reportageserie waarin artsen en verpleegkundigen worden gevolgd op de afdeling Spoedeisende Hulp van het Canisius Wilhelmina Ziekenhuis in Nijmegen en het Medisch Spectrum Twente in Enschede. Soms heftig, maar ook ontzettend interessant.
Lees verder onder de advertentie
Quantico
Een gevarieerde groep rekruten komt aan op de FBI-academie in Quantico om getraind te worden. Zij zijn de beste, slimste en best doorgelichte nieuwelingen, dus niemand verwacht dat één van hen wordt verdacht van het beramen van de grootste aanval op New York sinds 11 september 2001.
Lees verder onder de advertentie
Bron: Videoland
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en krijg elke week het laatste nieuws, persoonlijke verhalen, fijne (uit)tips en grappige fotoseries in je mailbox >
Schoolpleinmoederdrama… Je wilt er niet in belanden, maar het kan de besten overkomen. Het gebeurde ook Lina, die zichzelf echt niet “als een feeks” zou bestempelen.
De polyamoureuze relatie van Michelle Bollen (32), Koen en Jacqueline van Pelt (37) is ten einde. En dat hakt erin. Op Instagram deelt Michelle een emotioneel bericht waarin ze haar gevoelens over de breuk én haar nieuwe leven als co-ouder beschrijft.
Merel Westrik is dit seizoen te zien in De Slimste Mens. In de quiz blikt ze terug op haar bijzondere rol als presentatrice van het Sinterklaasjournaal, waar ze vorig jaar inviel voor de zieke Dieuwertje Blok. Ze vertelt hoe Dieuwertje’s warmte en plezier overal in de studio voelbaar waren.
Iedere week vertelt een leerkracht aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Senna (34) geeft les aan groep 3 en had opeens een onbekend kind in de klas.
Na maandenlange geruchten is het hoge woord eruit: de polyamoureuze relatie van Michelle Bollen (32), Koen en Jacqueline van Pelt (37) is voorbij. Op Instagram Stories bedankt Jacqueline haar volgers.