Ligt je kind in bed en heb je eindelijk even tijd om te relaxen? Pak er een wijntje bij en geniet van deze series op Amazon Prime.
Lees verder onder de advertentie
Carnival Row
Na een enorme oorlog in het land van de feeën, verhuizen talloze vluchtelingen naar de grote stad. Daar moeten de menselijke stedelingen niets van ze hebben en belanden ze in het open riool dat Carnival Row heet. Een detective (Orlando Bloom) moet een reeks moorden oplossen en ontmoet tussen de feeën ineens zijn ex-vriendin (Cara Delevigne).
Lees verder onder de advertentie
Downtown Abbey
De Crawley’s proberen vast te houden aan hun adellijke tradities, terwijl de Spaanse Griep, de Eerste Wereldoorlog en domme investeringen hun weerslag hebben op de familie én de bedienden.
The Marvelous Mrs. Maisel
Als Midge Maisel in de steek wordt gelaten door haar man, moet ze ineens gaan werken voor haar geld. Ze besluit net als haar ex een stand-up comedian te worden. Maar lukt het haar ondanks haar talent om door te breken?
Lees verder onder de advertentie
Star Trek: Picard
Jean-Luc Picard gaat opnieuw voor een reis tussen de sterren als hij hoort dat Data, de briljante anrdoïde en één van zijn beste vrienden, mogelijk kinderen heeft. Hij doet zijn uiterste best om zijn oude buddy nog één keer te helpen.
Lees verder onder de advertentie
The Boys
In deze serie maken superhelden misbruik van hun bovennatuurlijke krachten. Als de vriendin van Hughie wordt vermorzeld door een superheld, wordt hij benaderd door een vreemd figuur: Billy Butcher. Samen nemen ze wraak op het superheldenteam The Seven.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
In Capelle aan den IJssel is grote ontsteltenis ontstaan na twee opeenvolgende suïcides van middelbare scholieren, waarbij de nasleep breed is vastgelegd en gedeeld door omstanders, zo meldt De Telegraaf.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Olivia, wiens zoon zonder vragen de creditcard van haar broer has gebruikt voor een online spel.
Moeder van een peuter, en nog steeds chronisch reislustig. Nu haar relatie voorbij is, stapt freelance redacteur Lianne Kooistra met haar dochter in een camper om voor lange tijd door Europa te trekken. Onderweg zoeken ze een nieuw ritme, nieuwe plekken en af en toe een speeltuin. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke […]