DI-RECT-gitarist Spike van Zoest en zijn Bella zijn voor de tweede keer trotse ouders geworden. Dit delen zij op Instagram.
Lees verder onder de advertentie
’28 mei 2024 is onze prachtige zoon Cooper Hay van Zoest geboren ♥️ Moeder en kind maken het goed.’ Cooper is op een bijzondere dag ter wereld gekomen, namelijk op de verjaardag van zijn vader. ‘Een mooier verjaardagscadeau kun je je als vader natuurlijk niet wensen! Lotus is nu al een geweldig trotse grote zus. Wij kruipen nog even terug de babybubbel in!’
In 2021 werd het stel voor het eerst ouders van dochter Lotus, zij kwam met 32 weken al ter wereld met een spoedkeizersnede. De placenta liet los en met gillende sirenes werd Bella naar het ziekenhuis gebracht. In &C Oh Baby blikte ze daar eerder terug. “Het waren heel angstige minuten voor mijn partner Spike, want hij wist niet of Lotus en ik het zouden halen.” Bella bleek het HELLP-syndroom te hebben (ernstige zwangerschapsvergiftiging). Van de medicatie die een beroerte of hartfalen zou voorkomen, werd ze doodziek. Na een kwartier kolven moest ze een uur slapen om bij te komen. “Ik kon niet televisiekijken, had last van stuipen en ik kon niet meer zitten en lopen. Om de prikkels te beperken, mocht ik Lotus maar één keer per dag vasthouden.”
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Dat André Hazes (32) en Noa Braaf inmiddels ruim een jaar samen zijn, is geen geheim. Volgens de zanger is hun relatie vooral rustig en stabiel. Sterker nog, hij zegt dat ze nog nooit echt ruzie hebben gehad.
Wanneer je samen iets leuks plant, zoals een avondje naar de bioscoop, een theatervoorstelling of een dagje pretpark, kan het moment waarop de rekening op tafel komt de sfeer soms net even doen kantelen. Want wie betaalt wat, en hoe zorg je dat het gezellig blijft?
Judith (47) woont op Curaçao met haar man Robert-Jan (49), hun kinderen Olivier (15) en Valentine (12) en hondje Teddy. Vanuit het zonnige eiland ontdekt ze nieuwe landen en beleeft ze mooie avonturen. In haar columns neemt ze je mee in haar drukke, vrolijke en liefdevolle wereld vol onverwachte wonderen. Je kunt haar ook volgen […]
Angela (43) is samen met haar man, na een lange kinderwens, adoptiemoeder van twee broertjes geworden. Ze waren destijds 5 en 7 jaar oud. Ondertussen zijn ze drie jaar een mooi gezin. Ze blikt terug op de pittige en bijzondere periode van drie jaar geleden.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Renate, die per ongeluk een doodenge mascotte op de verjaardag van haar dochter liet komen.