Priscilla Wildeman uit Een Huis Vol: ‘Ik vind moederdag lastig’ 

een huis vol priscilla wildeman Bron: KRO-NCRV Fotograaf: Stijn Ghijsen
Maaike van Eijk
Maaike van Eijk
Leestijd: 2 minuten

Moederdag is voor Een Huis Vol-deelnemer Priscilla Wildeman een feestje, maar toch heeft ze ook moeite met de dag.

Lees verder onder de advertentie

Voor Priscilla is Moederdag meer dan alleen cadeautjes en knutsels; het raakt ook aan iets gevoeligs.

Gevoelig

“Mijn vriendin is overleden, zij had ook zeven kinderen”, vertelt ze aan RTL. “En dan wordt er in de klas gezegd: ‘We gaan iets voor Moederdag maken’, maar die kinderen hebben geen moeder. Dat vind ik heel erg lastig.” Ze besloot dat het tijd was voor verandering. “Toen heb ik gevraagd of ze er Ouderdag van konden maken.”

Lees verder onder de advertentie

Traditie

Toch pleit ze niet voor het verdwijnen van de dag. “Voor haar hoeft het niet helemaal te verdwijnen. Het is voor sommige mensen iets traditioneels, maar sommige dingen gaan met de tijd mee.”

Een huis vol Wildeman

Zelf werd ze flink verwend op moederdag. “Ik krijg altijd een knutsel van de jongste”, vertelt ze. Ook heeft ze een mooie zilverkleurige armband gekregen van Ginger, met een geboortebloem eraan. Ze kreeg ook een cadeau van haar partner. “Uit naam van de kinderen”, lacht ze.

Eerder deelde Priscilla Wildeman een eerlijke update over haar relatiecrisis met Lukas. Je leest het hier.

Beluister onze nieuwste podcast-aflevering hieronder!

Bron: RTL

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail