Wat vliegt de tijd! Miles, het zoontje van Mikky Kiemeney en Frenkie de Jong, is alweer 1 maand oud. Mikky staat daar op Instagram bij stil met schattige foto’s én matching outfits!
Lees verder onder de advertentie
Mikky Kiemeney deelt nieuwe foto’s van zoontje
Op 21 november werden Mikky en Frenkie ouders van hun eerste kindje. De afgelopen maand hebben ze natuurlijk een heleboel geknuffeld met de kleine Miles en ze zijn ook al samen op pad geweest. Het gezin maakte een wandeling over het strand en daar werden lieve foto’s gemaakt.
Matching outfits
Zo zien we een gezinsfoto met z’n drietjes en twee foto’s van Mikky met Miles. Opvallend zijn de matching outfits van moeder en zoon. Ze dragen allebei een zwart-wit gestreepte trui en een beige muts. Hoe schattig is dat? “Miles 1 month”, schrijft Mikky bij de foto’s. De lieve reacties stromen binnen. Onder andere Anna Nooshin, Monica Geuze en Noor de Groot reageren vertederd.
Lees verder onder de advertentie
Geboorte
Eind november bracht de vader van Frenkie, John de Jong, het prachtige nieuws naar buiten dat Mikky was bevallen. De datum is bijzonder voor het stel, want 21 is het rugnummer van Frenkie. Dat nummer koos hij niet voor niks, het is namelijk de geboortedag van zijn opa. Het nummer is dus bijzonder voor de hele familie, des te mooi is het dat Miles op de 21e geboren is. Op 1 december onthulde het stel de naam van hun zoontje.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Ze is er nog niet, maar ze is nu al onderwerp van gesprek: de eerste achterkleindochter van Patricia Paay. Terwijl de familie zich opmaakt voor nieuw leven, klinkt er ook realisme door bij dochter Christina Curry.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.