Afgelopen vrijdag was de laatste aflevering te zien van de populaire televisieserie Meer dan verwacht. Voor een van de meest besproken koppels uit de show, eindigde het programma verdrietig. Carlo en Fahishta besloten namelijk uit elkaar te gaan.
Lees verder onder de advertentie
Eerder kreeg drieling-moeder Fahishta al de nodige haatberichten over zich heen. Zo zou ze lui zijn en onaardig doen tegen haar partner Carlo. Zelf reageerde Fahishta aangedaan op de berichten. Zo vertelt ze dat ze erg gekwetst is door alle haatberichten. Fahishta dat alle haatberichten veel met haar doen. “De haatberichten, ze maken me heel verdrietig. Ik zag deze serie als een cadeautje voor mijn kinderen, maar het heeft nu anders uitgepakt.”
Lees verder onder de advertentie
Carlo en Fahishta uit elkaar
In de show is te zien hoe Carlo en Fahishta de eerstge verjaardag van de drieling vieren. De twee doen er alles aan om er voor Naila, Justice en Joah een feestelijke dag voor te maken. Zo doen ze een uitgebreide fotoshoot in thema én er is natuurlijk taart.
Toch voelen de ouders zich alles behalve feestelijk. Hoewel Fahishta vertelt hoe trots ze is op haar kinderen, voelt ze tegelijkertijd ook hoeveel energie het eerste jaar haar heeft gekost. “Het is wel gewoon een heel zwaar jaar, soms ben ik gewoon zó moe”, zegt de moeder met tranen in haar ogen.
Vader Carlo beaamt dat. “Het was een zwaar jaar. Helaas hebben Fahishta en ik het niet gered. In bepaalde situaties moet je je trots inslikken. En je moet beiden water bij de wijn doen en nadenken over wat het beste is voor je kind.”
Terug in het ouderlijkhuis
De twee zijn dus uit elkaar en Fahishta woont weer in haar ouderlijkhuis, samen met de drie kinderen. Ook haar zusjes en broertjes wonen nog thuis, waardoor het erg druk is. Het is een noodoplossing voor een paar maanden, zegt ze zelf. Ondanks alles probeert ze positief te blijven. “Ik ben wel een alleenstaande moeder nu en ik ben al zover gekomen, ik sta nog en het gaat zo goed met ze.”
Lees verder onder de advertentie
Ook vertelt ze dat ze op zoek is naar een liefdevolle partner en blijkt dat Carlo de kinderen maar één dag per week ziet. Iets waar veel kijkers over vallen. “Een liefdevolle partner? Als er iets is wat Carlo was, is het dát wel”, reageert een kijker op X. Hieronder nog meer reacties op de laatste aflevering van Meer dan verwacht.
Fahista zit nu bij oma in een vol huis en zoekt een liefdevolle partner🤣🤣. Laat die man eerst dit programma zien! Ze weet niet eens wat ze had. Al zal je vast niet alles zien. Maar toch! #meerdanverwacht
#meerdanverwacht zo triest dat Carlo en Fahista het niet hebben gered. Mijn tip aan Fahista kijk nog even kritisch naar jezelf, en kijk naar die top vader Carlo!
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]
Ze is er nog niet, maar ze is nu al onderwerp van gesprek: de eerste achterkleindochter van Patricia Paay. Terwijl de familie zich opmaakt voor nieuw leven, klinkt er ook realisme door bij dochter Christina Curry.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.