Wat een leuk babynieuws, Lieke Martens en haar man Benjamin van Leer zijn ouders geworden van hun eerste kindje!
Lees verder onder de advertentie
Eerste kindje
Het jongetje is afgelopen dinsdag geboren. Nadat moeder en zoon een nachtje in het ziekenhuis hebben doorgebracht, zijn ze weer fijn thuis met zijn drietjes. Het gaat goed met hen. Het jongetje is helemaal gezond en draagt de naam Lowen. Zo laat de voetbalster weten aan het lokale medium MaasduinenCentraal.
Inmiddels bevestigen Lieke en haar man de komst van de kleine met een zoete foto op Instagram. ‘Welkom op de wereld, we zijn zo dankbaar en trots’ schrijven de nieuwbakken ouders bij het plaatje. Ook maken ze de volledige naam van het ventje bekend: Lowen Erbe van Leer. Onder het kiekje regent het felicitaties.
Toen we de naam van onze zoon bekendmaakten, waren mijn ouders niet bepaald enthousiast. Vooral de buitenlandse uitspraak vonden ze maar overdreven. Ik dacht dat ze er vanzelf aan zouden wennen. Inmiddels is mijn zoon vier en spreken opa en oma zijn naam nog steeds anders uit.
Estavana Polman en Rafael van der Vaart zijn inmiddels ruim tien jaar samen. Dat betekent niet dat het er thuis altijd even gezellig aan toegaat. Estavana vertelt openhartig dat ze soms flink discussiëren, maar één ding staat voor haar buiten kijf: de liefde overheerst.
Natuurlijk hoop je dat je kind later een beetje aardig is voor de mensen om zich heen. Dat-ie iemand helpt die valt, niet voordringt bij de bakker en ooit uit zichzelf zijn broer of zus een koekje aanbiedt. Dat laatste is misschien wat ambitieus. Maar hoe leer je een kind eigenlijk om vriendelijk en empathisch […]
Je ouders konden ontzettend veel van je houden en je tóch niet altijd geven wat je emotioneel nodig had. Volgens psychologen kunnen de gevolgen daarvan zelfs als volwassene nog merkbaar zijn. En soms zit dat in kleine dingen.
Patricia van Liemt is schrijver en moeder van Maria (16) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.