Lauren Verster deelt mooi babynieuws op Instagram. Haar derde kindje is geboren en de jongen heeft de naam Louis gekregen. ”Baby Louis is geboren! Hij ruikt heerlijk, en ik vind ‘m sowieso de bom. Ben weer helemaal verliefd, snuffel steeds aan zijn wangetjes”, schrijft de programmamaakster op Instagram.
De felicitaties stromen binnen.
Haar zoon is overigens niet vernoemd naar Louis van Gaal. “Da’s toeval.”
De presentatrice maakte afgelopen zomer bekend dat ze samen met haar vriend, cameraman Jasper Diepeveen, een derde kindje verwachtte. De twee hebben al twee dochters, Leentje en Meggy. ‘Nu met z’n vijven. En een jongetje dus, en hij heeft hier thuis 3 moeders (ik en twee zorgende zussen)”, grapt ze nog bij de post.
Een tijdje geleden maakte Lauren bekend dat ze in verwachting was. “Zin in nog zo’n heerlijk kraaitje, kan niet wachten tot je er bent.” Liet ze toen op Instagram weten.
Wil je nog meer mooie en herkenbare verhalen van mede-mama’s lezen? Neem nu een abonnement en ontvang Kek Mama elke maand als eerst op jouw deurmat.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Maxime Meiland en haar man Leroy hebben twee dochters: Claire en Vivé. Terwijl Claire al een tijd op de basisschool zit, maakt Vivé zich juist op voor haar eigen start na de zomer. Voor Maxime is dat een emotioneel moment.
Gen Z doet z’n eigen ding. Ze zetten huisfeestjes op z’n zachtst, skippen alcohol, houden van crocs én… verzinnen babynamen die nergens op lijken, behalve op sfeer.