Bijna twee weken geleden maakten Jessie Jazz Vuijk en Kaj Gorgels bekend in verwachting te zijn. De papa to-be heeft al een sterk voorgevoel wat het wordt, zo vertelt hij in zijn podcast Geuze en Gorgels.
Lees verder onder de advertentie
“Ik ben ontzettend blij. Ik voel dat het in deze fase perfect past. Ik kan het ook niet meer wegdenken ofzo. Ik wil nu gewoon vader worden.”
Magisch
Vroeger droomde de presentator van een jongetje. “Maar dat komt gewoon omdat je als vent denkt: wat kan ik dan allemaal met dat jongetje gaan doen? Voetballen, al die mannendingen. Maar nu ik in mijn hoofd heb dat het een meisje wordt, vind ik het misschien wel bijzonderder om mee te beginnen. Ik denk als je als vader een goede band met je dochter hebt, is dat iets magisch.”
Lees verder onder de advertentie
Veertien weken
Jessie Jazz is inmiddels veertien weken zwanger. Bij een printscreen van haar zwangerschapsapp schrijft ze in haar Instagram Stories: ‘Ondertussen in mijn buikje groeit dit kleine mensje langzaam door. Week 14 is aangebroken, zo fijn om dat eerste trimester achter de rug te hebben. Kan niet wachten tot ik je kan voelen trappelen.’
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Vriendschap en opvoeden: twee onderwerpen waar je maar beter een beetje soepel in kunt zijn. Want iedereen doet het anders – en dat is helemaal oké. Toch? Totdat blijkt dat jouw beste vriendin er stiekem heel anders over denkt…
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.