Big Brother-winnares Jill Goede en haar verloofde Leroy verwachten hun eerste kindje samen. De mama to be geeft een update over de zwangerschap. ‘Alweer op de helft.’
Lees verder onder de advertentie
Jill schrijft: ‘We zijn alweer op de helft en ik word steeds nieuwsgieriger naar dit kleine spruitje.’ De twintig weken-echo vond ze erg spannend, maar alles was volgens haar gelukkig perfect.
Salamiplakken
Jill omschrijft de afgelopen weken als de spannendste en meest bijzondere tijd ooit. Niemand heeft me ooit verteld dat je borsten eruit gaan zien als salamiplakken en dat je emoties binnen een seconde alle kanten op kunnen gaan. Of hoe moe je kan zijn. Maar voor haar (Jill en Leroy verwachten een meisje, red.) heb ik alles over om haar over ongeveer twintig weekjes in onze armen te sluiten.’
Lees verder onder de advertentie
Ze prijst haar bonusdochter die nu al de lieve grote zus is en maar niet van Jills buik af kan blijven. Zeker niet nu de baby begonnen is met schopjes geven. Ze sluit af met ‘Ik kan niet wachten om de andere twintig weken in te gaan.’ Ook deelt ze een prachtige foto van haar gegroeide buik met haar volgers.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Toen Jessie, moeder uit Melbourne, op TikTok eerlijk vertelde dat ze het nog steeds lastig vindt om geld uit te geven dat haar man verdient, begrepen duizenden vrouwen wat ze bedoelde. Want ook anno nu voelt financiële afhankelijkheid voor veel stay-at-home-moeders ongemakkelijk.
Waar kinderen het eerst de hele dag over ‘six seven’ hadden, gaat het nu ineens over ‘41’. Als ouder vraag je je misschien af: waar hebben ze het over? Geen zorgen: wij leggen het je uit.
Je kent ze misschien nog van Een Huis Vol: de familie Nagelkerke. Inmiddels zijn ze geen vast tv-gezicht meer, maar online zijn ze nog steeds aanwezig.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Rinske, die weet dat haar zus van haar steelt.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.