Heerlijk nieuws voor Jeroen Spitzenberger en zijn vriendin Charlotte Hercules: ze verwachten hun eerste kindje samen. Dit maakt het stel bekend met een kiekje waarop ze een echo vasthouden.
Lees verder onder de advertentie
“Wij verwachten volgend jaar een kindje”, schrijft Jeroen bij de post waar de aankomende ouders stralend op staan.
Het regent felicitaties onder de aankondiging. Zo schrijft Elise Schaap “♥️♥️” en ook Divorce-collega’s Katja Herbers en Dirk Zeelenberg feliciteren het stel. “Wat onwijs te gek voor jullie Jeroen! Heel erg gefeliciteerd!!”
In maart maakte Jeroen bekend het liefdesgeluk weer gevonden te hebben bij Charlotte. Uit een eerdere relatie heeft hij twee zoons: Milan en Diego. Wanneer hij en de moeder van zijn oudste kinderen zijn gescheiden, is niet bekend.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Rianne Arendsen (34) is onderwijskundige, docent kinderyoga, schrijver en o ja: moeder. Vooral moeder. In haar columns deelt ze haar observaties en bespiegelingen rondom het ouderschap – aanmodderen met de beste intenties. Volg Rianne ook op Substack.
Dat het moederschap je verandert, wist Ella zelf ook al wel. Maar dat ze haar beste vriendin niet meer zou herkennen nu ze een baby heeft, lag niet in de lijn der verwachting.
In de tweede aflevering van ADHAZES, de podcast van André en Roxeanne Hazes, blikt Roxeanne terug op hoe ze haar zwangerschap van Fender beleefde na een eerdere miskraam.
Soms denk je dat je het puberleven onder controle hebt… tot je ineens een woedende ouder in je inbox vindt. Met woorden als schade, tapijt en camerabeelden. En voor je het weet zit je met een Tikkie van 390 euro en een zoon die zich van geen kwaad bewust is.