Leuk babynieuws! Jennifer Hoffman is zwanger van haar tweede kindje. Dit nieuws deelde ze op Instagram met een foto van haar babybuik.
Lees verder onder de advertentie
“Met mijn tweede grote internationale productie bezig. Kwart Amerikaans, kwart Frans en half Nederlands wederom”, deelt ze op Instagram.
Babybuik
Sinds 2018 heeft Jennifer een relatie met de Amerikaanse-Franse zakenman Dorian Geis. In 2021 verwelkomde het stel hun zoon Cooper. “Als ik kijk naar Cooper dan denk ik: ik ben heel dankbaar dat ik hem heb en dat hij mij moeder heeft gemaakt. En dat ik het moederschap heb mogen kennen in het leven.”
Lees verder onder de advertentie
Nu krijgt Cooper een broertje of zusje. De eerste foto met buik is een feit en pronkt op het account van Jennifer. Prachtig!
Zaterdagavond vertelde de 44-jarige actrice in het programma Sterren op het Doek nog dat ze de kans op een tweede zwangerschap niet groot achtte.
Na haar breuk met cabaretier Henry van Loon in 2017 worstelde ze met de gedachte dat ze misschien nooit moeder zou worden. “Toen dacht ik: oei, dat is wel pittig. Dan ben je 36, een vrouw met een kinderwens, en ineens beëindig je je relatie.” Maar het moest gebeuren. “Het was een goede relatie, maar ik wilde wat meer uitgedaagd worden.”
Lees verder onder de advertentie
Miskramen
Jennifer vertelde in het programma ook over de miskramen die ze heeft gehad. “Ik was me daarna erg aan het voorbereiden op de perimenopauze en liet deze zomer mijn eventuele tweede kinderwens los. Twee dagen na de onthulling van de schilderijen kwam ik erachter dat ik zwanger was. En deze keer voelde het heel goed.”
Lees verder onder de advertentie
En er is nog meer leuk babynieuws! Bij de familie Kraan uit Een Huis Vol is het tiende kindje op komst. Je leest het hier.
Claudia* had al een jaar een affaire met een vriend. Net toen ze ervoor besloten te gaan en hun relaties zouden verbreken, bleek de vriendin van haar affaire zwanger. Hij dumpte Claudia. Alleen… had Claudia haar eigen partner ook al de bons gegeven. Ze blijft met niets over.
Angela (43) is samen met haar man, na een lange kinderwens, adoptiemoeder van twee broertjes geworden. Ze waren destijds 5 en 7 jaar oud. Ondertussen zijn ze drie jaar een mooi gezin. Ze blikt terug op de pittige en bijzondere periode van drie jaar geleden.
Fantastisch babynieuws voor oud-De Bondgenoten-kandidaat Thérèse en haar vriend Twan. Het stel verwacht hun eerste kindje samen en deelt het bijzondere nieuws met hun volgers op Instagram.
Patricia van Liemt is schrijver en moeder van Maria (16) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Freya (41) en haar partner besluiten hun seksleven nieuw leven in te blazen. Ze boeken kaartjes voor een exclusief seksfeest, maar daar wacht haar een veel grotere verrassing dan ze ooit had kunnen bedenken.
Angela (43) is samen met haar man, na een lange kinderwens, adoptiemoeder van twee broertjes geworden. Ze waren destijds 5 en 7 jaar oud. Ondertussen zijn ze drie jaar een mooi gezin. Ze blikt terug op de pittige en bijzondere periode van drie jaar geleden.