Zijn jullie van plan om erop uit te trekken op Koningsdag? Of hebben jullie een plek gereserveerd op een kleedjesmarkt om oude spullen te verkopen? Dan mogen een dikke trui en warme jas dit jaar niet ontbreken. Met zo’n 10 tot 15 graden wordt deze feestdag kouder dan afgelopen Nieuwjaarsdag.
Lees verder onder de advertentie
Donderdag begint fris. In de vroege ochtend liggen de temperaturen namelijk maar net boven het vriespunt. Omdat de zon ook af en toe gaat schijnen, is dit prima weer voor een buitenactiviteit zoals de vrijmarkt.
Behoorlijk fris
In de loop van de ochtend komt er meer bewolking en schijnt de zon steeds minder. Met zo’n 11 graden in het noorden tot 15 in het zuiden wordt het ook overdag niet echt warm. Is de zon eenmaal achter de wolken? Dan voelt het fris aan en kan die dikke trui of warme jas aan. Ook in Rotterdam, waar het koninklijk paar dit jaar Koningsdag viert, wordt het met 13-14 graden behoorlijk fris. Het noorden van het land heeft de beste papieren voor deze dag, daar blijft het ook in de middag zonnig.
Lees verder onder de advertentie
Dikke trui
Gelukkig is er ook goed nieuws voor iedereen die de hort op gaat of op een kleedjesmarkt staat: de temperaturen vallen hoger uit dan in het begin van de week, er staat weinig wind en op veel plaatsen begint het pas met regenen in de loop van de avond of vrijdagnacht. Trek alleen voor de zekerheid een dikke trui aan of stop een extra jas en paraplu in de tas. In ons koude kikkerlandje weet je het maar nooit..
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.