Zijn jullie van plan om erop uit te trekken op Koningsdag? Of hebben jullie een plek gereserveerd op een kleedjesmarkt om oude spullen te verkopen? Dan mogen een dikke trui en warme jas dit jaar niet ontbreken. Met zo’n 10 tot 15 graden wordt deze feestdag kouder dan afgelopen Nieuwjaarsdag.
Lees verder onder de advertentie
Donderdag begint fris. In de vroege ochtend liggen de temperaturen namelijk maar net boven het vriespunt. Omdat de zon ook af en toe gaat schijnen, is dit prima weer voor een buitenactiviteit zoals de vrijmarkt.
Behoorlijk fris
In de loop van de ochtend komt er meer bewolking en schijnt de zon steeds minder. Met zo’n 11 graden in het noorden tot 15 in het zuiden wordt het ook overdag niet echt warm. Is de zon eenmaal achter de wolken? Dan voelt het fris aan en kan die dikke trui of warme jas aan. Ook in Rotterdam, waar het koninklijk paar dit jaar Koningsdag viert, wordt het met 13-14 graden behoorlijk fris. Het noorden van het land heeft de beste papieren voor deze dag, daar blijft het ook in de middag zonnig.
Lees verder onder de advertentie
Dikke trui
Gelukkig is er ook goed nieuws voor iedereen die de hort op gaat of op een kleedjesmarkt staat: de temperaturen vallen hoger uit dan in het begin van de week, er staat weinig wind en op veel plaatsen begint het pas met regenen in de loop van de avond of vrijdagnacht. Trek alleen voor de zekerheid een dikke trui aan of stop een extra jas en paraplu in de tas. In ons koude kikkerlandje weet je het maar nooit..
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Toen Rosie een baby was, vond ik uiteten gaan best een uitdaging. Nu ze twee is, valt het nog niet altijd mee. En dat heeft niet alleen met het kind te maken.
We bereiden ons maandenlang voor op dé grote dag: de bevalling. Bevalplan? Check. Pufcursus? Check. Maar van presentatrice Shelly Sterk mogen we ons best vaker focussen op de periode ná de geboorte, het herstel: “Je lichaam is de volgende dag echt niet klaar voor een wandeling van tien kilometer achter de kinderwagen.”
Wanneer je de eerste bent in je vriendengroep die moeder wordt, vergt dat wat aanpassingsvermogen van de rest. Een vaardigheid die niet iedereen even goed onder de knie heeft. Dat bleek wel, toen een vriendin van Noëlle met dit kraamcadeau op de proppen kwam.