In Huizenruilers zorgt een bezoek aan het huis van Sylvia voor een emotioneel moment.
Lees verder onder de advertentie
Wanneer de woning wordt leeggehaald en de staat van het huis zichtbaar wordt, komt de werkelijkheid hard binnen…
Emoties in Huizenruilers
Tijdens de aflevering vertelt Sylvia dat haar woning jarenlang kampte met problemen. “Ze hebben een hele grote muizenplaag gehad hier”, zegt ze. Nu het huis leeg is, ziet ze pas echt hoe achterstallig het onderhoud is geworden.
Ook styliste Roos begrijpt hoe pijnlijk dat voor haar moet zijn. “Ik weet wel dat het hier heel erg verwaarloosd was”, zegt ze, terwijl ze Sylvia probeert te steunen. Dat raakt haar zichtbaar. “Je moet mij niet aanraken, dan ga ik huilen”, reageert Sylvia geëmotioneerd.
Volgens Roos is de reactie meer dan begrijpelijk. Ze wijst erop dat er jarenlang weinig aan de woning is veranderd. “Er is in al die jaren, vijfentwintig jaar, eigenlijk niks gedaan.” Voor Sylvia maakt dat het moment extra zwaar. “Het is gewoon heel confronterend dat alles nu leeg en vies is”, vertelt ze.
Lees verder onder de advertentie
Nieuw begin
Juist daarom zien Roos en haar collega John de verbouwing als een kans op een frisse start. Waar Sylvia nu vooral de gebreken van haar woning ziet, hopen zij een plek te creëren waar ze zich weer prettig voelt. “Wij gaan hier een paleisje van maken met elkaar”, belooft Roos aan het einde van het emotionele gesprek.
Lees verder onder de advertentie
Over huizen gesproken: eerder werd het nieuwe stekje van Maxime Meiland afgekraakt om de slaapkamer van haar dochters. Je leest hier waarom.
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Het moment waar elke moeder stiekem een beetje tegenop ziet (en tegelijkertijd naartoe werkt): je kind dat uitvliegt. Bij Sylvie Meis is dat moment inmiddels realiteit.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Een tweede kind erbij: Emma Wortelboer heeft opnieuw alle reden om op een roze wolk te zitten. De presentatrice is bevallen van haar dochter en deelt op Instagram alvast een paar intieme foto’s uit het ziekenhuis.