De felicitaties stromen binnen op het Instagram account van Gaby Blaaser. Vandaag kondigde ze aan dat op 13 juni 2023 haar dochtertje Isabella is geboren.
Lees verder onder de advertentie
Samen met haar partner Robin post Gaby een heel zoet kiekje van de voetjes van hun kersverse meisje. Ze zijn voor het eerst ouders geworden. Vorig jaar augustus werden de influencer en de tattoo-artist voor het eerst aan elkaar gelinkt. Na een romantische vakantie in Griekenland kwam de influencer zwanger terug. Ze lieten toen weten dat de zwangerschap niet gepland was: “Het beste ongelukje dat ons ooit is overkomen,” schreef ze destijds bij een video rondom de bekendmaking.
Hoe de bevalling is verlopen is nog onbekend. Vooraf vertelde ze tegen tijdschrift &C: “Bang ben ik niet. Behalve voor uitscheuren, daar hoor ik wel verhalen over waarvan ik denk: pfoe. Nou ja, als het maar weer goed in elkaar geknutseld wordt daarna. Verder zie ik wel hoe het gaat.” We hopen voor Gaby dat alles voorspoedig is verlopen.
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Voor ouders is het zo’n moment waarop je hart een klein sprongetje maakt én je je afvraagt waar de tijd gebleven is. Ook bij de familie Cudogham uit Een huis vol is het zover: Twiggy laat de basisschool achter zich en begint aan een heel nieuw avontuur op de middelbare school.
Een halve Kinder Bueno in een broodtrommel: onschuldig tussendoortje of vragen om gedoe? In de schoolapp van Amy ontstond er een flinke discussie over wat kinderen wel en niet mee naar school zouden mogen krijgen.
Een vakantie op de camping met het hele gezin klinkt idyllisch, maar voor Maria (31) zag dat plaatje er in de praktijk heel anders uit. Haar peuter slaapt namelijk slecht op vreemde plekken, dus besloot ze het deze vakantie anders aan te pakken.