Francesca, een van de jonge deelnemers uit het programma Niet Klein Te Krijgen, is overleden. Het verdrietige nieuws werd gedeeld op het Instagramaccount van het programma, bij een foto van Francesca op een skateboard.
Lees verder onder de advertentie
Francesca was al lange tijd ziek. Op vijfjarige leeftijd kreeg ze een tumor in haar longen. Ondanks vele bestralingen en chemokuren kwam de tumor terug op verschillende plekken in haar lichaam, ook in haar hersenen.
Niet Klein Te Krijgen
Begin deze maand was ze voor het eerst te zien in het nieuwe seizoen van Niet Klein Te Krijgen, dat momenteel nog wordt uitgezonden. In de aflevering gaat presentator Jurre Geluk met haar mee naar een bestraling in het ziekenhuis.
Ook het moment waarin Francesca en Jurre gaan schilderen is bijzonder. Openhartig vertelt Francesca over haar dromen voor na de bestraling. ‘Dat ik naar Rome kan. En dat ik dan hopelijk klaar ben. Echt voor altijd klaar. Ik zou graag elke dag naar school willen gaan. En ik zou ook heel lang, maar echt heel lang, naar Italië willen gaan.”
Het verdrietige nieuws komt daarom hard aan, zowel bij kijkers als de makers. Onder de Instagrampost schrijven de programma dat ze dankbaar zijn dat ze Francesca mochten ontmoeten en haar verhaal mochten delen met de kijkers. “We denken aan haar familie, aan iedereen die haar liefhad en aan iedereen die zij geraakt heeft.”
Lees verder onder de advertentie
Ook Jurre Geluk, die het programma presenteert, reageert op het nieuws: “Thanks voor de lieve gesprekken en alle fijne momenten. Je bent supersterk geweest en je hebt nooit opgegeven”, schrijft hij in de reacties.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Romy* tijdens het optuigen van de kerstboom.
Elke generatie moeders denkt stiekem dat zij het echt anders doet dan de vorige. En dat klopt ook best. Waar oma nog geloofde in “niet lullen maar poetsen”, en onze eigen ouders ineens álles gingen overanalyseren, blijken Gen Z-ouders hun eigen route te kiezen.