In Frankrijk wordt het gezinsleven bij de familie Gnodde alleen maar voller.
Lees verder onder de advertentie
In het nieuwe seizoen van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren was al een zwangerschap bekendgemaakt, maar daar blijkt nu nog een verrassing bij te zijn gekomen.
Zwangerschapsaankondiging familie Gnodde
Jacob besluit het avontuur op te zoeken met een wel heel creatieve actie: hij verstopt een kluis in het meer. De kinderen mogen vervolgens magneetvissen om hem op te sporen. En dat is niet zomaar een speurtocht, want er zit iets in de kluis verstopt dat iedereen op scherp zet.
Na flink zoeken en veel spanning komt de kluis eindelijk boven water. De hele familie wordt ondertussen erbij gehaald en naar huis gedirigeerd, want het moment van de onthulling moet natuurlijk samen beleefd worden.
Met wat gereedschap wordt de kluis opengewerkt, waarna de echte verrassing zichtbaar wordt: een echo en een rompertje. Daarmee wordt duidelijk wat Jacob en Annebou te vertellen hebben, er komt een baby aan. En alsof dat nog niet bijzonder genoeg is, blijkt de uitgerekende datum ook nog eens dicht bij die van Gabriëlle te liggen. Dubbel feest dus, en een zomer van 2026 die voor de familie Gnodde in het teken staat van extra drukte, luiers en liefdevolle chaos.
Lees verder onder de advertentie
Trouwens, in een van de laatste afleveringen van Jelies & Gnodde: Grote gezinnen emigreren wordt pijnlijk duidelijk dat emigreren niet alleen maar een droomplaatje is voor de familie Jelies. Je leest er hier meer over.
Deborah (30) is samen met haar man en moeder van twee zoons Jake (4) en Cody (1). Ze schrijft over het moederschap, verlies en herstel na haar postnatale depressie. Je kunt haar ook volgen op Instagram.
Linda Kranen uit het programma Een Huis Vol deelt op Instagram een persoonlijke update over haar zwangerschap. Met nog maar een paar weken te gaan, neemt ze haar volgers mee in de laatste voorbereidingen, de keuzes rondom de bevalling en het gezinsleven in Luxemburg.
Marjolein en haar vriend waren al de hele dag bezig met toewerken naar het hoogtepunt van die dag (letterlijk en figuurlijk). Die avond pakte echter behoorlijk anders uit dan gehoopt.
Brijan stapte de loods van De Bondgenoten uit met in zijn hoofd één helder toekomstbeeld: zijn dochter weer vaker zien. Na maanden strijden voor die felbegeerde 100.000 euro leek dat doel eindelijk binnen handbereik.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Rumi, die kinderen eigenlijk gewoon niet zo leuk vind.
De 29-jarige Emma wordt binnenkort voor het eerst moeder en werd daarom verrast met een babyshower. Helaas kijkt ze daar niet met een warm gevoel op terug. Ze werd namelijk uitgelachen op haar eigen feest.