In Frankrijk wordt het gezinsleven bij de familie Gnodde alleen maar voller.
Lees verder onder de advertentie
In het nieuwe seizoen van Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren was al een zwangerschap bekendgemaakt, maar daar blijkt nu nog een verrassing bij te zijn gekomen.
Zwangerschapsaankondiging familie Gnodde
Jacob besluit het avontuur op te zoeken met een wel heel creatieve actie: hij verstopt een kluis in het meer. De kinderen mogen vervolgens magneetvissen om hem op te sporen. En dat is niet zomaar een speurtocht, want er zit iets in de kluis verstopt dat iedereen op scherp zet.
Na flink zoeken en veel spanning komt de kluis eindelijk boven water. De hele familie wordt ondertussen erbij gehaald en naar huis gedirigeerd, want het moment van de onthulling moet natuurlijk samen beleefd worden.
Met wat gereedschap wordt de kluis opengewerkt, waarna de echte verrassing zichtbaar wordt: een echo en een rompertje. Daarmee wordt duidelijk wat Jacob en Annebou te vertellen hebben, er komt een baby aan. En alsof dat nog niet bijzonder genoeg is, blijkt de uitgerekende datum ook nog eens dicht bij die van Gabriëlle te liggen. Dubbel feest dus, en een zomer van 2026 die voor de familie Gnodde in het teken staat van extra drukte, luiers en liefdevolle chaos.
Lees verder onder de advertentie
Trouwens, in een van de laatste afleveringen van Jelies & Gnodde: Grote gezinnen emigreren wordt pijnlijk duidelijk dat emigreren niet alleen maar een droomplaatje is voor de familie Jelies. Je leest er hier meer over.
Na een pittige periode met ziekenhuisopnames, mentale dips en een kinderwens die even op pauze staat, probeert Amy Rose, bekend van Winter Vok Liefde, vooral weer te vertrouwen op haar eigen lichaam en gevoel. En dat doet ze stap voor stap.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Marije (39) haar dilemma. Haar 12-jarige zoon wil dolgraag op boksen, maar zelf krijgt ze het al benauwd bij het idee van deze sport.
Emigreren naar Amerika, dat is Marjoleins droom. Haar man ziet het echter totaal niet zitten. ‘Het afvoerputje van de wereld’, noemt hij het. Daar wil je je kinderen toch niet groot brengen?
Moeder van een peuter, en nog steeds chronisch reislustig. Nu haar relatie voorbij is, stapt freelance redacteur Lianne Kooistra met haar dochter in een camper om voor lange tijd door Europa te trekken. Onderweg zoeken ze een nieuw ritme, nieuwe plekken en af en toe een speeltuin. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke […]