Elise Boers is bevallen van een prachtige dochter. Het meisje werd al op 22 maart geboren, zo maakt de influencer bekend.
Lees verder onder de advertentie
‘Ze is er op. Op 22 maart is onze lieve meisje Coco Vita Peelen geboren. We zijn smoorverliefd op haar’, schrijft Elise bij de eerste foto’s na de bevalling.
In september maakte ze bekend in verwachting te zijn van haar derde kindje met partner Wouter Peelen. Drie jaar geleden beviel ze namelijk van de tweeling Wolf Maximus en Luca Leonardo. Op YouTube nam ze ons al mee in het drukke gezinsleven dat nu nog nét een beetje drukker is geworden.
Grote broers
De broers konden niet wachten op de komst van hun kleine zusje. Zo schreef Elise halverwege maart: ‘Ik had maanden geleden gezegd dat als ze drie jaar zouden worden dat daarna heel snel de baby zou komen. Dat was half februari dus nu roepen ze elke keer verontwaardigd: “waar is de baby, ik ben al drie!”’.
Kimberley is 35 jaar, intuïtief coach en moeder van twee dochters van 7 en 10. Samen met haar man en hondje vormen ze een gelukkig en avontuurlijk gezin. Kimberley heeft veel meegemaakt en sindsdien ademt ze levenslust. Ze woont met haar gezin op Ibiza, wat hen vrijheid, rust, avontuur en uitdagingen brengt. Je volgt haar […]
Moederdag is het moment waarop kinderen massaal knutselen, kleuren en hun creativiteit loslaten op een vel papier. Van scheve hartjes tot regenbogen in alle kleuren van de stiftendoos. Toch zijn er moeders die net iets kritischer kijken naar zo’n kunstwerk.
Elsemieke (32) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (5 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Andrea’s dochter lag nooit zo heel lekker in de groep, maar in de brugklas ging het echt mis. Ze werd vreselijk gepest, maar toen ze een niveau lager ging doen, vonden Andrea’s schoonouders dat een schande.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Wendy,