Elise Boers is bevallen van een prachtige dochter. Het meisje werd al op 22 maart geboren, zo maakt de influencer bekend.
Lees verder onder de advertentie
‘Ze is er op. Op 22 maart is onze lieve meisje Coco Vita Peelen geboren. We zijn smoorverliefd op haar’, schrijft Elise bij de eerste foto’s na de bevalling.
In september maakte ze bekend in verwachting te zijn van haar derde kindje met partner Wouter Peelen. Drie jaar geleden beviel ze namelijk van de tweeling Wolf Maximus en Luca Leonardo. Op YouTube nam ze ons al mee in het drukke gezinsleven dat nu nog nét een beetje drukker is geworden.
Grote broers
De broers konden niet wachten op de komst van hun kleine zusje. Zo schreef Elise halverwege maart: ‘Ik had maanden geleden gezegd dat als ze drie jaar zouden worden dat daarna heel snel de baby zou komen. Dat was half februari dus nu roepen ze elke keer verontwaardigd: “waar is de baby, ik ben al drie!”’.
Wie herinnert zich boerin Janine niet uit Boer zoekt Vrouw 2021? Vanuit haar idyllische plekje in Limburg ging de schapenboerin op zoek naar de liefde. En jawel: die vond ze bij Sander uit Friesland. De twee moesten flink wat kilometers overbruggen en hun relatie kende ups en downs, maar opgeven? Ho maar. Inmiddels is hun […]
In Een huis vol draait het dit keer allemaal om de drie maanden oude Billie Jean. Terwijl haar oudere broers en zussen in een simpel badje belandden, krijgt de jongste telg een luxe behandeling: een dagje baby-spa. Inclusief bubbelbad en nekfloat.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Als ouder doe je veel voor je kinderen. Je zit urenlang op een hard bankje in een speeltuin, omdat zij zevenhonderd keer van de glijbaan willen. Of je bezoekt een zogenoemd krijspaleis of een benauwd binnenzwembad, omdat zij daar zo gelukkig van worden.
Nadat Boer zoekt Vrouw‑Roel bekendmaakte dat er toch romantiek is opgebloeid tussen hem en Simone, is er opnieuw blij nieuws uit de Boer zoekt Vrouw‑hoek. Dit keer gaat het om gezinsuitbreiding: er is een baby op komst! Janine en Sander verwachten hun allereerste kindje samen.
Presentator Daphne Bunskoek (51) koos er bewust voor om geen kinderen te krijgen. In de GRAPES Podcast vertelt ze aan Bridget Maasland (50) waarom het leven in de perfecte gezinsbubbel haar niet gelukkig zou maken.