Rachel Siwaletti, op Instagram beter bekend als interieur-influencer De Huismuts, deelt verdrietig nieuws: er zit niks anders op dan haar huis te verkopen. “Het is de plek waar we nog zoveel dromen hadden.”
Lees verder onder de advertentie
Om financiële redenen moeten Rachel en haar gezin hun familiehuis uit. “Nooit had ik gedacht toen we de sleutel van dit huis kregen en we 1,5 jaar met zovéél liefde alles hebben verbouwd en ingericht we ‘m op korte termijn gaan overdragen aan iemand anders”, schrijft ze.
Pijn in haar hart
Rachel en haar man hebben het Wylde Pad, hun kleine en sfeervolle vakantiepark, eind vorige jaar te koop gezet. “Het Wylde Pad was een droom die werkelijkheid werd, een plek van vrijheid, verbinding en avontuur. Door omstandigheden mag het helaas niet meer zo zijn. De verkoop van ons huis geeft ons de kans om onze investeerders en iedereen die in ons geloofde zoveel mogelijk terug te betalen”, laat ze weten.
Lees verder onder de advertentie
Met pijn in haar hart, dat wel. “Ik zag de meiden hier voor het eerst na het uitgaan thuiskomen en uitbrakken op de bank, maar het leven krijgt een andere wending. Ondernemen is risico nemen. You win or you learn. “
Het doet haar veel pijn om het huis, waar bloed, zweet en tranen in zit, te verliezen. “Het is ons thuis en de plek waar we nog zoveel dromen hadden. Ons familiehuis.” Maar de influencer probeert ook positief te blijven: “Tegelijkertijd is het een gift dat het leven zo loopt (en het lukt zeker niet dit iedere dag zo te zien, maar daar doe ik wel mijn best voor). Want juist de tegenslagen in het leven bieden zoveel kans tot weerbaarheid, verbinding met de mensen om je heen, persoonlijke groei en transformatie.
Lees verder onder de advertentie
Het zijn de tegenslagen in de afgelopen 3 jaar geweest die mij hebben geleerd gelukkig te zijn ook als de wereld onder je voeten verdwijnt. En de sleutel van dit huis kreeg daarmee een geheel nieuwe betekenis want zoals Monnik Gelong Thubten ooit zei ‘De sleutel voor duurzaam geluk ligt in het leren omgaan met tegenspoed.’ En dat is dus precies de levensles die mijn geliefde plek mij kwam brengen.”
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]