Charlotte Nijs (35) is zwanger. Dit blijde nieuws maakte ze woensdag bekend via Instagram.
Lees verder onder de advertentie
Op de foto is de presentatrice bij het stembureau. “Ga stemmen! Ook voor toekomstige generaties”, schrijft ze bij het kiekje. Op de foto is al een duidelijke babybuik te zien.
Charlotte Nijs onthult zwangerschap
Charlotte is als journaliste en presentatrice gespecialiseerd in politiek. De dag van de verkiezingen is dus een belangrijke dag voor haar, maar niet alleen vanwege haar werk. Dat ze woensdag haar zwangerschap onthulde op een dag dat we massaal naar de stemhokjes gingen, was niet voor het eerst. Bij haar eerste kindje deed ze namelijk precies hetzelfde.
Lees verder onder de advertentie
Broertje of zusje voor zoontje Cédric
Toen Nederland in maart 2022 mocht stemmen voor de gemeenteraadsverkiezingen, maakte ze haar zwangerschap ook via Instagram bekend. Charlotte kiest er graag voor om het nieuws vrij laat in haar zwangerschap naar buiten te brengen. Ze beviel namelijk een maand later, op 22 april 2022, van zoontje Cédric. De 1-jarige knul krijgt er binnenkort een broertje of zusje bij.
Lees verder onder de advertentie
Relatie
Charlotte is samen met haar vriend Joost. Eerder had de journaliste acht jaar lang een relatie. Ze dacht altijd dat ze met die man een gezin zou stichten. Die relatie liep alleen stuk. Ze was tweeënhalf jaar vrijgezel, toen ze Joost ontmoette via een vriendin.
Toen Jessie, moeder uit Melbourne, op TikTok eerlijk vertelde dat ze het nog steeds lastig vindt om geld uit te geven dat haar man verdient, begrepen duizenden vrouwen wat ze bedoelde. Want ook anno nu voelt financiële afhankelijkheid voor veel stay-at-home-moeders ongemakkelijk.
Waar kinderen het eerst de hele dag over ‘six seven’ hadden, gaat het nu ineens over ‘41’. Als ouder vraag je je misschien af: waar hebben ze het over? Geen zorgen: wij leggen het je uit.
Je kent ze misschien nog van Een Huis Vol: de familie Nagelkerke. Inmiddels zijn ze geen vast tv-gezicht meer, maar online zijn ze nog steeds aanwezig.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Rinske, die weet dat haar zus van haar steelt.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.