Anna Nooshin zit een week in het buitenland voor opnames, waardoor Thijs Boermans alleen thuis is met dochter Nala. En dat vindt ‘ie maar wat pittig. In de podcast Borrelpraat klaagt hij over het ‘alleenstaande ouderschap’.
Lees verder onder de advertentie
Thijs zegt: “An is nu in Anguilla en ik heb het best wel taai met Nala. Het is leuk, maar het is ook zwaar. En dan zie ik dat ze het leuk heeft op het internet en dan denk ik: ik had er ook graag bij willen zijn.” Hij vervolgt: “Dan ga ik van ‘ik had er graag bij willen zijn’, naar ‘als jij terug bent, dan mag jij wel iets meer gaan doen hè, nu.'”
Lees verder onder de advertentie
Zielig
Wanneer Thijs Anna besluit te bellen, zit ze net op een boot. Dat moment stak, zo vertelt ‘ie. “Toen belde ik haar in de middag en toen zat ze lekker op die boot en toen had ik die hele dag gedraaid [filmset, red.]. Toen belde ik haar om te zeggen dat ik ging slapen, zat zij nog steeds op die boot! Ik merk dat ik toch echt, écht wel heel graag zelf daar had willen zijn en toch wel een beetje mezelf zielig vind.”
Co-host en vriend Niels Oosthoek snapt het helemaal en zegt. “Hij komt vooral binnen op het moment dat je dochter om half 1 wakker wordt en om half 3 weer! Dan denk je: ‘kijk, en dit is het moment dat An hier gewoon had moeten zijn. Dan hadden we het samen kunnen doen. An, je komt nu terug!!'”
Niels vervolgt: “En dat zijn dan niet de beste momenten om dan te gaan communiceren. Dan ben je wel echt dusdanig geïrriteerd, dat neem je mee de volgende dag. En dan zie je vervolgens ook nog foto’s, dat iemand het heel lekker heeft.”
Eerder vertelde Anna Nooshin al openhartig over het moederschap. Lees dat hier.
Een mobiele telefoon, die heeft een kind toch niet nodig, vindt de een. Buitenspelen zal ie, en boeken lezen. Juist wel, vindt de ander. Een mobiel is namelijk hartstikke educatief, en nog veilig ook.
Ellen (37) is getrouwd met Arend (39) en moeder van Sanne (9) en Keesje (7). Haar man heeft zich een paar jaar geleden laten verleiden om in de crypto’s te stappen, maar dat heeft nog niet het gewenste resultaat opgeleverd.
Leven zónder auto, videogames en de hipste items, maar met tweedehands parels, biologische boodschappen en kamperen in de natuur. Moeder Kari (37) leeft samen met haar dochters Isaya (10) en Alela (7) volgens de seizoenen, voor een groen en vrij leven.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (12), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Na een pittige periode met ziekenhuisopnames, mentale dips en een kinderwens die even op pauze staat, probeert Amy Rose, bekend van Winter Vok Liefde, vooral weer te vertrouwen op haar eigen lichaam en gevoel. En dat doet ze stap voor stap.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Naomi.