Suzan van Suzan & Freek bevallen van zoontje en dít is zijn bijzondere naam

Suzan en Freek Beeld: via Instagram @suzanenfreek
Maaike van Eijk
Maaike van Eijk
Leestijd: 3 minuten

Het moment waarop we zolang hebben gewacht is dan eindelijk hier: Suzan en Freek kunnen hun zoontje in de armen sluiten.

Lees verder onder de advertentie

Het muzikale duo deelt het heuglijke nieuws vol trots op Instagram met een hartverwarmende kiek.

Suzan en Freek verwelkomen eerste kindje

“Hij is er, onze kleine jongen. Mogen we jullie voorstellen aan Sef”, schrijven ze onder een warme pasgeboren knuffelfoto met z’n drietjes. Suzan beviel zondagavond om elf over elf, zo een magisch tijdstip dat je als ouder nooit meer vergeet. “We stromen over van liefde voor Sef, voor elkaar en voor het leven. Lieve Sef, jij hoort bij ons.”

Lees verder onder de advertentie

Voor de oplettende lezer valt het misschien al op: Sef is een samensmelting van S(uzan) (e)n (F)reek. Kippenvel! Zo is kleine Sef voor altijd verweven in de naam van Freek.

Tekst gaat verder onder de post

Reacties

Onder de post stromen de felicitaties binnen van volgers en BN’ers van onder andere Nicolette Kluijver en Tina de Bruin. Ook Nicolette van Dam kon het niet laten om te reageren: “Oooh lieverds, wat fijn dat hij er is. Kleine lieve Sef. Gefeliciteerd.” Ook Giel Beelen schrijft een mooi bericht: “De leven. De liefde. Geniet en gefeliciteerd. Zo leuk voor jullie.” Ook Eva Jinek, de presentatrice die eerder het allereerste publieke gesprek met het koppel voerde na het heftige nieuws rondom Freek, plaatste een bericht: “Zo lief!!!!!!! Wat geweldig!!!!!!! Ik ben zo blij voor jullie.”

Lees verder onder de advertentie

Zwangerschapsaankondiging

Eerder dit jaar maakten Suzan en Freek bekend dat ze hun eerste kind verwachtten. In juni vertelden ze stralend dat het om een jongen ging: “Een kleine Freek in mijn buik, dat maakt mij heel gelukkig”, schreef Suzan toen op Instagram.

Beladen

De komst van Sef valt in een emotioneel beladen periode voor het stel. In mei werd bekend dat Freek uitgezaaide longkanker heeft, waarvoor geen genezing mogelijk is. Ondanks die zware realiteit gaf het duo aan bewust te willen blijven genieten van alles wat dit jaar hen brengt. Met de geboorte van Sef komt daar nu een bijzonder, hoopvol hoofdstuk bij.

Lees verder onder de advertentie

In de uitzending van ‘Eva’ schoven Suzan en Freek aan bij Eva Jinek om voor het eerst hun verhaal te delen sinds het ingrijpende nieuws over Freeks gezondheid. Je leest er hier meer over.

Bron: Instagram @suzanenfreek

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail