Hanna Verboom is voor de derde keer moeder geworden. Dat laat ze op Instagram weten met een mooie foto.
Lees verder onder de advertentie
Op social media deelt de actrice het blijde nieuws met een liefdevolle foto en de tekst: “Ramses Noa Nicola 🐘… alsof je er altijd al bent geweest”, staat er. Het jongetje is het derde kind van Hanna en haar man Ralf Roex.
xxx
Het stel heeft al twee kinderen: dochter Sara James (geboren in 2019) en zoon Samuel Alexander Luca (geboren in 2021). Tijdens haar derde zwangerschap sprak Hanna openhartig over haar mentale gezondheid en haar wens om haar bipolaire variatie niet door te geven aan haar kinderen. Ze vertelde dat ze de afgelopen jaren intensief heeft gewerkt aan haar mentale welzijn om een gezonde basis voor haar gezin te creëren.
“Ik had altijd al een sterke kinderwens”, vertelde ze tijdens haar eerste zwangerschap aan Kek Mama. Toch ervoer ze ‘em ook als heftig. “Drie maanden had ik last van een enorme slapeloosheid. Ik viel af, draaide door en belandde uiteindelijk zelfs in het ziekenhuis.” Maar ook: “Het is een mooie les in vertrouwen dat het allemaal wel goedkomt, dat de natuur het meestal gewoon regelt.”
Lees verder onder de advertentie
Onlangs vertelde Hanna, toen nog in verwachting van de derde, dat ze het als moeder nog belangrijker vindt dat ze haar bipolaire variatie, zoals ze het zelf liever noemt, niet doorgeeft aan haar kinderen. Je leest het hier.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Je kinderen laten je regelmatig versteld staan, toch? Vaak op een positieve manier, maar soms ook op een… wat minder positieve manier. Mira maakte het mee tijdens de eindexamens van haar dochter.
De politie zoekt vandaag opnieuw naar de twee ontvoerde kinderen, Jeffrey (10) en Emma (8) uit Beerta, die al vier dagen spoorloos zijn nadat hun vader Klaas Bijl ze meenam. De zorgen over hun welzijn nemen met de dag toe nu er steeds meer details boven water komen.
Sommige kinderen kunnen van een gesmolten ijsje of een scheef gestrikte veterschoen een heus Grieks drama maken. Krijg je spontaan zin om auditie voor GTST aan te vragen zodra je peuter huilt omdat je haar boterham in tweeën hebt gesneden, dan is de kans groot dat er een drama queen in de dop in huis […]
Nienke (32) liep vorig jaar mee tijdens de laatste avond van de Avondvierdaagse en de sfeer was gemoedelijk, tot een iets te gezellige vader met een blikje bier de show begon te stelen. “Op een gegeven moment deed hij alsof hij de leider van een fanfare was.”