Anne: ‘Kan mijn dochter bij de zwemleraar in het klasje blijven of is dat naïef?’
Zwemles is niemands hobby, maar Anne heeft er nog wat kopzorgen bij gekregen. Haar dochter heeft een zwemleraar en dat voelt toch een beetje… vervelend.
Beeld: Instagram
Het mooiste nieuws, met een randje. Barbara Sloesen is moeder geworden.
De actrice deelde de geboorte van haar eerste kindje samen met haar partner Joost en liet daarbij niet alleen het geluk, maar ook de kwetsbaarheid van de afgelopen dagen zien.
Het babynieuws maakte Barbara bekend met de woorden:
“Eindelijk op de wereld: Shaffy Jaapie Hofman-Sloesen”, begint Sloesen. Dat hun zoon er is, voelt als een klein wonder. De eerste week na de geboorte bleek namelijk allesbehalve zorgeloos. Barbara vertelt openhartig over de intense periode die ze doormaakten: “Na de zwaarste week uit ons leven, waarin we tussen hoop en vrees op de intensive care hebben geleefd, mogen we nu intens genieten van onze strijder.”
De dankbaarheid richting het medisch team is groot, iets wat Barbara duidelijk wil benoemen: “We willen uit de grond van ons hart al het personeel van het Amsterdam UMC bedanken, dat deze nachtmerrie draaglijk heeft gemaakt en ervoor heeft gezorgd dat we nu mogen dromen.”
Nu is het tijd om op adem te komen en zich volledig terug te trekken in hun eigen bubbel. “Voor nu trekken we ons thuis met z’n drieën even terug: staren naar Shaffy, knuffelen en om 4.30 uur niet meer nadenken over wat de rest van de wereld aan het doen is. We zijn verliefd.”
Tekst gaat verder onder de post
Onder haar bericht stroomden de reacties van volgers, collega’s en bekende vrienden binnen. Hartjes, tranen en woorden als “kippenvel” , “wat een vechter” en “zo ontzettend blij voor jullie” domineren de comments. Veel volgers spreken hun bewondering uit voor Barbara’s eerlijkheid en sturen het kersverse gezin liefde, kracht en licht na zo’n heftige start.
Eerder was de actrice al openhartig over het vruchtbaarheidstraject. Je leest er hier meer over.
Bron: Instagram @barbarasloesen