Suzan en Freek nemen groots besluit omtrent zoontje Sef: ‘Lijkt me bijzonder’
Tien keer de GelreDome uitverkocht krijgen is niet zomaar een prestatie, maar voor Suzan en Freek is het inmiddels realiteit.
Beeld: Instagram
Voor Anna Nooshin (39) voelde het prille moederschap allesbehalve als die bekende roze wolk waar iedereen het over heeft.
Op Instagram deelt ze openhartig hoe anders haar ervaring was na de geboorte van haar dochter Nala.
“Ik had juist zoiets van: wat overkomt mij allemaal?”, deelt ze op Instagram. Waar veel moeders spreken over instant geluk, herkende Anna zich daar totaal niet in. “Mensen zeiden: ‘Dit is het allerbeste, het allermooiste. De dag dat ze geboren wordt, dat gevoel ga je nooit anders leren kennen.’ Dat klopte, maar ik had niet zoiets van: ik zit meteen op een roze wolk.”
In plaats daarvan werd ze overvallen door een compleet andere realiteit. “Ik had juist zoiets van: wat overkomt mij allemaal? En dat voelde heel erg eenzaam.” Dat gevoel bleef niet bij die eerste dagen. “De maanden erna had ik gewoon heel veel moeite met het wennen aan wat het betekent om 24/7 voor een ander wezen klaar te staan.”
Tekst gaat verder onder post
En daar had ze zich simpelweg niet op kunnen voorbereiden. “Dat is een vraag die je nooit echt goed kan beantwoorden, omdat het niet iets is waar je je op kunt voorbereiden”, legt ze uit. “Als het je overkomt en je een overdenker bent, ik denk echt dat het afhangt van wat voor persoon je bent, dan was mijn ervaring dat het je compleet overvalt.”
Eerder deelde ze ook dat ze worstelde met mom guilt. Je leest er hier meer over.
Beluister onze nieuwste podcast-aflevering hieronder!
Bron: Instagram