Actrice Julia Stiles (43), bekend van onze favoriete jeugdfilms als 10 Things I Hate About You en Save the Last Dance, is in het geheim voor de derde keer moeder geworden.
Lees verder onder de advertentie
In een interview met The New York Times deelt ze dat ze nu een baby heeft van zo’n vijf maanden oud. Verder deelt Julia liever geen details over haar baby. Waar ze wel open over is, is haar slaaptekort. ‘Maar ik voel me desondanks energieker dan ooit’ geeft ze aan.
Lees verder onder de advertentie
Zo’n twee jaar geleden werd zoontje Arlo geboren. Toen deelde ze een foto van zijn voetjes op Instagram, met daarbij de tekst: ‘Het nieuwste lid van ons gezin helpt me herinneren hoe oneindig de liefde kan zijn’. Ook heeft ze samen met haar man Preston J. een zoon genaamd Strummer (6). De naam van haar derde baby is niet bekend.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Hoe combineer je het ouderschap met een goedlopende carrière? In ‘De ladder op’ interviewen we bekende Nederlandse vrouwen hierover. In deze editie: Loes Daniels (36). Zij en haar partner Roderick zijn trotse ouders van Hugo (2,5) en Lotti (7 maanden).
We kennen ze allemaal: die ene vriendin die keer op keer verliefd werd op de verkeerde man. Charmante praatjesmakers, mysterieuze types of gewoon regelrechte bad boys. Volgens de sterren is dat geen toeval: sommige moeders hebben er simpelweg een handje van om steeds weer te vallen op het verkeerde type.
Maarten en Gerdine Blom uit Een Huis Vol vormen anno 2025 al achttien jaar een stel. Met een groot gezin, drukke levens en ook moeilijke momenten lijkt dat misschien een uitdaging, maar toch weten ze hun relatie sterk en hecht te houden.
Actrice en content creator Carolien Spoor (37) is moeder van Otis (7) en Elias (5). Na achttien jaar met haar jeugdliefde Jon bewandelt ze nu haar eigen pad en dat voelt goed. Meer dan.