We hebben allemaal die ene vriendin wiens huis altijd spik en span is. Of het nu maandagochtend is na een chaotisch weekend of vrijdagavond na een speeldag vol glitter en modder, haar huis ziet eruit alsof het net uit een IKEA-showroom is gekomen.
Lees verder onder de advertentie
Sommige moeders hebben gewoon dat extra schoonmaak-DNA in hun sterrenbeeld. Dus terwijl de rest van ons onze best doet om in ieder geval de vaatwasser één keer per dag te legen, zijn deze sterrenbeelden druk bezig met de keuken te poetsen alsof de koningin (of oké, de schoonmoeder) elk moment kan binnenvallen.
Lees verder onder de advertentie
Maagd
Als je een Maagd-moeder kent, dan weet je dat er geen stofje in haar huis overleeft. Bij haar thuis kun je van de vloer eten, want haar schoonmaakkast is beter gevuld dan die van de meeste supermarkten. En de manier waarop ze handdoeken vouwt? Het lijkt wel alsof ze een vouw-diploma heeft.
Steenbokken zijn de koningen van discipline, en dat zie je terug in hun huis. Voor alles is een planning. Van het afstoffen van de kasten tot het sorteren van de sokken . Bij een Steenbok-moeder kom je niet zomaar een vergeten stofnest tegen. Zelfs de onderkant van haar keukenkastjes blinkt.
Lees verder onder de advertentie
Stier
Stier-moeders houden van comfort, en dat betekent dat hun huis schoon en gezellig moet zijn. Kaarsjes, zachte kussens en verse bloemen, maar dan wel in een huis waar alles op zijn plek ligt. Een rommelige hoek in het huis van een Stier? No way!
Waterman
Waterman-moeders houden van slimme schoonmaaktrucs. Ze gebruiken vaak zelfgemaakte, natuurlijke schoonmaakmiddelen. Schoonmaken is voor hen een creatief project. Ze vinden er vaak plezier in en gebruiken de nieuwste gadgets om het huis brandschoon te krijgen. Ze hebben niet alleen een schoon huis, maar het ruikt er ook altijd heerlijk fris.
Lees verder onder de advertentie
Kreeft
Het huis van een Kreeft-moeder voelt altijd warm en knus, maar laat je niet misleiden: het is ook brandschoon. Ze zorgt ervoor dat haar familie zich veilig en verzorgd voelt, en voor haar betekent dat: een schoon huis. Ze is de moeder die vijf wasjes per dag draait zonder te klagen en je met liefde een schone handdoek aangeeft. Haar huis straalt gezelligheid uit, maar dan zonder die kruimels op de vloer.
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Een spontaan bezoekje aan oma klinkt als een prima plan. Zeker als er ook nog een koekje te scoren valt. Maar soms loopt zo’n gezellig onderonsje nét even anders dan verwacht.
Een groot huis, mooie vakanties en een succesvolle carrière als influencer: het lijkt Monique Westenberg (48) financieel voor de wind te gaan. Toch is de werkelijkheid anders. Sinds haar breuk met André Hazes jr. moet de moeder van Dré (10) een stuk bewuster met haar geld omgaan.
Kun je intens van je kind houden en toch soms verlangen naar een leven waarin even niemand iets van je nodig heeft? Faryel is al zeven jaar moeder, en toch merkt ze dat ze nog steeds aan het ontdekken is hoe ze goed voor zichzelf kan zorgen zonder zich daar schuldig over te voelen. En […]
Soms zit je met een dilemma waar je zelf niet uit komt. Wat doe je dan? Je roept hulp in van andere moeders. Al is het gewoon om even flink te klagen. Wie weet, komt er daadwerkelijk nog nuttig advies uit voort. Deze week: Jade.
Vader worden is één ding, maar ontdekken wat voor vader je wilt zijn, is soms een heel proces. André Hazes kijkt in De kapper van de sterren van LINDA. openhartig terug op de eerste jaren met zijn zoon Dré.
Carola de Koning (46) werkte als leerkracht en kindercoach en specialiseerde zich in stress bij kinderen. Nu is ze onderwijsdeskundige bij Wijzer over de Basisschool en ontwikkelt zij samen met haar team nieuwe leermiddelen. Ze is expert in toetsstress rondom toetsen van IEP, Leerling in beeld (Cito) en de Doorstroomtoets. In haar columns neemt ze […]