Niet elk kind droomt ervan om Superman te zijn. Sommige kinderen staan liever in de schoenen van Matilda, Sjakie of de Grote Vriendelijke Reus.
Lees verder onder de advertentie
Het Britse kledingmerk Boden lanceert een nieuwe kinderkledinglijn gebaseerd op de boeken van Roald Dahl. Zowel jongens als meisjes kunnen hun favoriete verhalen nu iedere dag dragen. De kleding is te verkrijgen voor kinderen van 3 t/m 12 en behoorlijk aan de prijs.
Lees verder onder de advertentie
Hebberigmakend
De Matildajurk met geborduurde letters is al prachtig op zich. Maar die voering met beroemde boeken als Oliver Twist maakt het helemaal. En dan die fluwelen colbert die van Willa Wonka zelf had kunnen zijn. Of de superschattige trui met gebreide Ouwe-Groene-Sprinkhaan. Wij willen het allemaal hebben.
Lees verder onder de advertentie
1. Voor meisjes die het liefst alle boeken verslinden
2. Een toegangsbewijs tot de chocoladefabriek
3. Beestjes op een trui waren nog nooit zo leuk
4. Die details maken het helemaal af
5. In de stijl van De Fantastische Meneer Vos
6. Komt vast uit de droompot van de Grote Vriendelijke Reus
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Wanneer Sia (34) eindelijk besluit de kamer van haar zesjarige zoon eens grondig op te ruimen, stuit ze onder het bed op een mysterieuze doos. Wat ze daarin aantreft, had ze nooit verwacht.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.
Charly Luske (47) kennen we als charmante zanger, musicalster en binnenkort ook als acteur in Onze Jongens 3. Maar achter de schermen speelt zich iets veel persoonlijkers af: de transitie van zijn oudste kind.