Een struggle die vast niet alleen wij hebben: het vinden van mooie, goede en comfortabele jeans. Te los, te kort (of lang), te strak of niet comfortabel genoeg, een jeans die al deze vakjes afvinkt vind je bijna nooit. Tot nu.
Mooie wassingen, goede fit en vooral heel erg comfortabel: Friday Denim (je weet wel, het merk van Tess V) lanceert op 3 februari een nieuwe collectie en geloof ons, dit wil je.
Bij Tess V shop je, naast goede jeans, ook hele leuke andere items, waarmee je je nieuwe jeans direct kunt stijlen. Denk aan warme truien, mooie tops & jasjes. Kortom: the place to be voor een nieuwe outfit!
Hierom wil je deze jeans shoppen
Elk jaar dropt Tess V een nieuwe collectie van Friday Denim. Dit jaar is-ie extra speciaal, want er worden nieuwe modellen geïntroduceerd. Dit wil je erover weten:
De jeans zijn geschikt voor lange vrouwen (tot 185 cm)
Ze sluiten mooi aan (zeg maar dag tegen die gapende rug!)
Ze zijn ontzettend comfortabel: je hebt niet het idee dat je jeans draagt (we like)
Extra fijn: alle jeans zijn budgetproof. Je shopt ze in de nieuwe collectie al vanaf €44,99
Er worden nieuwe kleuren van de klassiekers toegevoegd
De absolute musthave uit deze collectie is de flare; een nieuwe toevoeging aan de collectie
Als klap op de vuurpijl lanceert Friday Denim dit jaar ook andere items. Zo shop je er direct leuke tanktops, gestreepte tees of een denim jasje bij
De loose fit jeans is absoluut onze favoriet! Een goede basic om in de kast te hebben, want hij past overal bij. En extra leuk: in de collectie zit ook een nieuwe kleur. De loose fit jeans is er al in de kleuren Iron Black, Navy Blue en Sky Blue. Vanaf februari zijn er voor het eerst items beschikbaar in de nieuwe kleur Smokey Blue. Je kunt je hele kast dus vol leggen met hetzelfde model in alle kleuren, want als iets eenmaal goed zit, waarom zou je er dan niet meerdere van kopen? 😉
Je shopt de nieuwe collectie van Friday Denim vanaf 3 februari om 19:00 uur op tessv.nl. Vanaf 2 februari in alle Tess V-winkels. Happy shopping!
Relaties lijken soms vanzelf te lopen, totdat dat ineens niet meer zo voelt. Want hoe leuk de eerste verliefde fase ook is, een langdurige relatie vraagt onderhoud. Zonder aandacht, liefde en inzet kan zelfs een sterke band langzaam afbrokkelen.
Het moederschap is een achtbaan van emoties, laat staan als je moeder bent van een drieling. Dat weet Fanishta, bekend van Meer dan Verwacht, als geen ander.
Soms doet je kind met de beste bedoelingen iets wat toch misschien niet helemaal het gewenste effect heeft. Zoals Zeyneps dochter. Die auto’s waste met een schuurspons. En zand.